Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A Lavínia ilyen gáz név?

A Lavínia ilyen gáz név?

Figyelt kérdés

Amint meghallottam, nagyon megtetszett. Nekem nem egy kategória a Dzseniferrel meg a hasonlókkal. Régi név, nem újkeletű, csak nem ismert annyira.

De a családom röhög rajta, és csúfolják. Úgy csúfolják, hogy lavórp.na. Nekem ez eszembe se jutna. Nem merném adni a kislányomnak, pedig nagyon nagyon tetszik.

De most komolyan ennyire rossz és ronda név?



2018. aug. 29. 18:03
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
82%
Nekem sem tetszik,de azért,mert egy filmben,amit nagyon szerettem, az egyik negatív szereplőnek volt ez a neve. Amúgy elfogadható név.
2018. aug. 29. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
91%
Én nem adnám, de egyáltalán nem gáz, és valóban nem lehet egy kalap alá venni a Dzsenifer és társaival. A családod megnyilvánulása elég primitív és felháborító, ilyen ócska és gusztustalan eszközzel befolyásolni a névválasztást... Semmi közük hozzá, és találkozni se muszáj a leendő unokával/unokahúggal, ha ilyen s*fejek, már elnézést...
2018. aug. 29. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
66%
Nekem rögtön a latrina jutott eszembe. Vannak ennél gázabb nevek is, de azért nagyon határeset.
2018. aug. 29. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
90%

1-es Spartacus? 😄

Amúgy nem rossz nèv, de magyar gyereknek én sem adnám (nem vagyok pedig ősmagyar név párti).

Egyébként anyakönyvezhető?

Kérdező, esetleg a Lívia vagy a Laura nem tetszik?

2018. aug. 29. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
82%
A padlásszoba kis hercegnője című könyvben hívnak így egy lányt aki nem túl kedves, ő jut róla eszembe. Egyébként nem gáz név, eszembe nem jutna úgy csúfolni ahogyan a családod.
2018. aug. 29. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
56%
Nem. A padlásszoba kis hercegnője.
2018. aug. 29. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
82%
Nekem a lavina jut róla eszembe. Valóban nem a Dzsenifer kategória, de nem adnám.
2018. aug. 29. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
71%
Lavina vagy vanília jut róla eszembe. Nem adnám.
2018. aug. 29. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
82%
Nem gáz, de nem is túl szép. Nekem is a lavina jut rola eszembe. Becézve gondolom Lavi lenne, az sztem nem szép, olyan mint a Lali.
2018. aug. 29. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Igen, én is láttam A kis hercegnőt. Amúgy pedig ez nem magyar név.

Arra lennék kíváncsi, más is asszociál erre a szörnyű gúnyolásra? Illetve most komolyan gúnyolnák a kislányt?

2018. aug. 29. 22:17
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!