Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babátokra jellemző a következő...

Babátokra jellemző a következő státuszos kérdés?

Figyelt kérdés

Idegenekkel másként viselkedik, mint az ismerősökkel? (Pl. tartózkodó, visszahúzódik, bizalmatlanul néz)


Az én babámra nem jellemző, pedig már lassan 11 hónapos. Soha nem sírt idegenektől.


Valószínű ez semmit nem jelent, (én legalábbis nem tulajdonitottam eddig jelentőséget ennek) de aki ért hozzá írja már le, hogy mi van ha nem ilyen a baba? Jelent ez valamit? Barátnőm megijesztett, hogy lehet valami baja van, mert az ő lánya mindig sír ha valaki közeledik hozzá és nem a rokona vagy ismerőse.

Az én kisfiam mindenkire mosolyog vagy sikit, integet, tapsol. Ha nincs jó kedve akkor persze nem, de akkor meg ül a kocsiban és néz, vagy babrál a jatekaval. Védőnőhöz majd oktober végén megyünk egy éves státuszra. Lehet rákérdezek.


Köszi a válaszodat! (piszkalni nem kell)



2018. szept. 6. 11:50
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Az én kisfiam kb. 14-15 hónapos koráig bárkivel elment sétálni a nagy fiam edzésén. Konkrétan beállt a meccset néző anyukák mögé és aki megfordult annak nyújtotta a kezét. Most 19 hónapos és ha már ránéznek, bújik hozzám. Felvenni sem engedi magát, pedig előtte kézről kézre járt.

Sokat változnak rövid idő alatt.

2018. szept. 6. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Az én fiam is 11 hónapos. Egy igazi közvetlen mosolygyár. Nem sír senkitől, magabiztos, bátor gyerek, de ha idegen vagy számára nem kedves ismerős közeledik, akkor mellém húzódik és a lábam mögül kukucskál ki rá.
2018. szept. 6. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszokat. Mivel az en kisfiam ugye meg nem jar, nem bujik hozzám, meg nem sertrpertel a labam alatt, mert altalaban a babakocsiban van amikor idegenekkel talalkozunk. Ma jatszoteren kicsit probaltuk masik anyukaval jobban megfigyelni ezt a viselkesldest es az o kisfia es az enyem is enyhen bizalmatlan volt. Az övé 17 honapos, azert ő sem tűnt kimondottan felenknek velem szemben. Remelem azert nem lesz anyamasszonykatonaja de azt is, hogy elobb utóbb makd nem mosolyog meg sikit ra mindenfele emberre.


Tenyleg imadom, hogy ilyen kis nyitott mev aranyos, de amikor a vasorru baba 120eves mamika is 1 foggal szakallal mosolyog ra h edibedi baba a gyerekem meg kb puszikat kuld neki akkor azert kicsit meglep..

2018. szept. 6. 18:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!