Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Jön a foga? Éjjel 2szer is...

Jön a foga? Éjjel 2szer is felkel és tápszer kell neki, tea nem! Egész nap cumizik, és nyügös! Lehet a foga?

Figyelt kérdés
2010. jún. 22. 10:02
 1/5 A kérdező kommentje:
6,5 hónapos!Eddig átaludta az éjszakát!
2010. jún. 22. 10:04
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha tápszer kell neki éjjel, akkor éhes, semmi köze a foghoz. Sőt a babák nagy része nem is eszik, amikor fogzik.
2010. jún. 22. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Csatlakozom a 10:05-ös válaszolóhoz.Uezt akartam írni.
2010. jún. 22. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
akkor én vagyok az ellenpélda. a fiam ugyanúgy eszik,mikor jön a foga.pl most fent a 2 egyszerre és ugyanúgy eszik.
2010. jún. 22. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

3-hoz:

ha ugyanúgy eszik, az nem furcsa. Első kettő csak azt írta, hogy fogzáskor nem nő meg az étvágy. VAgy ugyanolyan marad, mint szokott, vagy romlik.


Egyébként fél éves kor körül fejlődési ugrás is lehet, lehet hogy ezért éhesebb.

Szerintem a nyűgösség utalhat fogzásra. Az én babám fogzáskor épp hogy kiköpi a cumiját, mert attól is fáj az ínye.

Szóval itt akár összejöhet a nagyobb étvágy és a fogzás...


Utólag az ember mindig okosabb. :o)

2010. jún. 22. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!