Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van értelme a Balcsiban az...

Van értelme a Balcsiban az úszópelusnak ha tudom aznap már nem kakil a kicsi? Mert ugye a pisit kiengedi amugy is. Vagy nem? Nem elég rá egy úszógatya? 14 hós

Figyelt kérdés
2010. jún. 22. 14:24
 1/5 anonim ***** válasza:
89%
Szia! Mi Balcsin lakunk, 15 hónapos a lányom de nem megyek be vele úszópelus nélkül. Ennek az a lényege hogy a kakát megfogja, ha úgy látod hogy a kisnadrág megfogja akkor szerintem beviheted a nélkül is. Én nem kockáztatok, adok rá pelust :))
2010. jún. 22. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Valójában elég, hiszen tényleg csak a "sűrű" anyag miatt kell. És ha mégis besikerül, kiborítod a gatyóból, kiöblíted "oszt annyi" :)))
2010. jún. 22. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Elvileg elég a kisgatya, de honnan tudod, hogy nem kakil pont aznap még egyet? Ennyire nem kiszámíthatóak a gyerekek :)
2010. jún. 22. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi.

Tényleg nincs tapasztalatom e téren. :)


És amikor kijöttök a vízből akkor rögtön leveszitek az úszópelust és adtok rá sima rendes pelust a parton?

2010. jún. 22. 17:32
 5/5 anonim ***** válasza:
14.35-ös vagyok. Amikor kijövünk a vízből leveszem róla, egyrészt mert átfolyik rajta a pisi, másrészt mert nem hiszem hogy nagyon kellemes lehet hogy folyik a víz orrán száján a pelusnak :))
2010. jún. 22. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!