Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 9 hós kislányom nappali...

9 hós kislányom nappali alvása rendszertelen. Hogyan tudnám délután elaltatni hogy vacsorára ne legyen fáradt vagy milyen rendszert vezessek be?

Figyelt kérdés
Jó esetben 2-szer alszik, délelőtt és délben, de hosszú neki estig az idő, viszont délután már nem lehet elaltatni. Vacsorázni nem akar mert fáradt, néha fürdés előtt elalszik.
2008. nov. 4. 10:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Próbáld meg teljesen kifárasztani délután, sétáljatok nagyot, csináljatok közös bevásárlást, menjetek ki játszótérre, hogy nézelődhessen, vagy menjetek babaúszásra, pár órás program után biztosíts neki nyugodt körülményeket az alváshoz és ha kifáradt úgyis elnyomja az álom. Remélem...
2008. nov. 4. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

szerintem délelőtt csak 1x tedd le és ebéd után pedig mégegyszer. Persze, hogy álmos amikor délelőtt 2x délután pedig egyszer sem alszik. Neki már délelőtt nem is nagyon kéne aludnia, vagy legalábbis nem 2x.

Az én babám 4 hónapos délelőtt alszik olyan 10-12 között az idő változó, és délután 1-3 körül teszem lesz attól függ meddig aludt délelőtt és alszik 5-ig max. Ő még 6 körül szundit egy kicsit, de este a fürdés és vacsi fix 7-8 között van utána kis játék és legkésőbb 9-kor alszik, de fél 9 körül beájul:)), kb 1 hete pedig éjjel 1x kell fel, de van, hogy egyhuzamban alszik 5-fél 6-ig.

Próbáld a déli alvás helyett az időt kicsit kitolni olyan 1-ig játékkal, foglalkozással és talán így ki fogja bírni a fürdésig. nem tudom mikor fürdetitek, de abba is rendszeresség jó ha van, mert akkor megszokja.

2008. nov. 4. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!