Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Elkaphatja a kislanyom?

Elkaphatja a kislanyom?

Figyelt kérdés

9honapos kislanyom eppen kijovoben van a betegsegbol, lazas volt taknyos meg mindig nagyon taknyos .

Tegnap ota nagyon faj a torkom alig birok nyelni, ezt most elkaphatja tolem? Mit csinaljak, hogy ne kapja el? Valami maszkot viseljek van ertelme? Nagyon felek hogy ennyire fog fajni a torka mint nekem, mert ez kb mar elviselhetetlen, aludni sem tudtam.


2018. szept. 19. 07:13
 1/4 anonim ***** válasza:
56%

Viselhetsz maszkot, ha ez megnyugtat, ~5 Ft a patikában darabja.

Én is szoktam, ha olyan beteg vagyok, pedig "már" 3 éves.

2018. szept. 19. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Van értelme a maszknak. Ám ha még gyenge az immunrendszere az előző betegségből, akkor fogékonyabb az újra.
2018. szept. 19. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
38%
Az enyem sosem kapta el a csaladban levo virusokat. Pedog amugy tapszeres volt. 2 evesen volt eloszor beteg pedig en tobbszor lebetegedtem. Maszkot viselni nem sok ertelme van, maximum a lelkiismereted megnyugtatasa. Szerintem tole kaptad el azt a virust amit az o imunrendszere mar legyozott, igy nem fog visszafertozodni.
2018. szept. 19. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ez mar elotte 1-2 nappal fertoz...

Nem sok ertelme van a maszknak. O fertozott meg teged.

2018. szept. 19. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!