Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 16hónapos kisfiúnak milyen...

16hónapos kisfiúnak milyen ajándékot vennétek névnapjára? Sógorom kisfia. Van egy nővére, akitől sok játékot örököl, de mi lehet az ami fiús és emaitt ugye nincs?

Figyelt kérdés
Anyuját is kérdeztem, de ő sem tudja. Hátha van itt olyan fiús anyuka, aki tud tippet adni. Köszi.
2010. jún. 23. 10:54
 1/5 anonim ***** válasza:

Vegyél valami kisfiús témájú mesekönyvet. Pl. Kis Piros Traktor sorozat. De ha bemész egy nagyobb könyvesboltba, van bőven választék.

Esetleg valami kisebb, fiús témájú duplo-készlet, pl. rendőrautó, kukásautó.

2010. jún. 23. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kismotor, ha nincs neki, mágneses rajztábla, műanyag tologatható fűnyíró, buborékfújó szerkezet, ami óriásbubikat fúj...vmi Thomas a vonatos cucc, rajztábla krétákkal, utcai krétakészlet, hogy a járdára, udvaron lehessen firkálni.
2010. jún. 23. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, kimaradt a play doh gyurmakészlet, figuranyomókkal.
2010. jún. 23. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
én tuti ruhát vennék(abból mindig jó, ha van). A H&M-ben vannak különlegesen szép fiú ruhák:-)
2010. jún. 23. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a tippeket, végülis babytaxi lett a végeredmény.:)
2010. jún. 25. 20:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!