Kezdőoldal » Ünnepek » Névnap » Csajok! Vagy esetleg srácok....

Csajok! Vagy esetleg srácok. ötleteket várok. Milyen ajándékot adjak a barátomnak névnapjára?

Figyelt kérdés
4 hónapja járunk. 15 éves.. :) nem nagyon van ötletem.. segítség kellene.. :/
2011. okt. 30. 00:37
 1/3 anonim válasza:
47%
Iphone 4s és örökre együtt lesztek (legalábbis 2012 nyárig)
2011. okt. 30. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha 4 hónapja jártok és nem tudod minek örülne, akkor szerintem nincs minden rendben. Én a napokban fogok összejönni egy lánnyal, és van kb. 10 ötletem arra, hogy mit vennék neki. Bocs ha megbántottalak, de szerintem ez az igazság.
2011. nov. 18. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
2. Elég paraszt lehetsz.. Én 1,5 éve vagyok a párommal együtt, 27 éves, saját vállalkozása van, tehát már elég komoly ahhoz, hogy eldöntse, hogy mik az igényei, miket szeret. Viszont az a para, hogy meg van mindene, IGEN, mindene, ezért nem tudok neki mit ajándékozni. Pedig ismerem, mint a tenyeremet, de minek vegyek olyat (vagy hasonlót), mint amilye már van. Kíváncsi lennék, hogy te mit vennél a csajodnak, ha mindene meglenne. Ja, bocs, te soha nem fogsz tudni mindent megadni a csajodnak:-)
2013. márc. 9. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!