Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az normális, hogy az elmúlt...

Az normális, hogy az elmúlt héten egyáltalán nem hízott 3 hónapos babám, viszont nőtt két centit?

Figyelt kérdés
A növés nyilván normális, de a súlya? És összefüggés lehet?
2010. jún. 23. 20:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Normális, főleg ha már megduplázta a súlyát.
2010. jún. 23. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ne izgulj, az en babam a 3. es 6. het kozott egy dekat nem hizott, megsincs semmi baja. Mondjuk o eleg nagy sullyal szuletett. Azota is nagyon lassan hizik, de meg igy is sokkal nagyobb, mint a vele egykoru babak tobbsege. En eldontottem, hogy nem hagyom magam idegesiteni a merleg miatt, a vedononk es a dokink szerint amig kis hajas es jokedvu, addig nem kell izgulni.
2010. jún. 23. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én sem idegesítem magam a mérleg miatt. Lányom négy hós korától volt, hogy 80 grammot hízott egy hónapban, a 200 gramm már csúcs szuper volt.:-) A születési súlyát két éves korára úgy néz ki, hogy talán megháromszorozza. (3400 grammal született). Hosszra mindig is szépen nőtt, általában magasabb a vele egykorú lányoknál, sokszor még a fiúknál is. Ha eszik, iszik, nem beteg, jól fejlődik a mozgása és szellemileg is ott van ahol lennie kell akkor szerintem nem érdemes aggódni, mert csak saját magaddal szúrsz ki.
2010. jún. 23. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!