Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy hónapos a kislányom és...

Egy hónapos a kislányom és már nem kakil olyan gyakran mint az elején viszont ha kakil akkor akkorát hogy kifolyik a pelusból! Nálatok is van ilyen? Normális hogy ritkábban kakil?

Figyelt kérdés
2011. júl. 17. 06:02
 1/3 anonim ***** válasza:

Bizony :)

Anyatejes babáknál a kb 6 hetes kortól a napi 6, és a 6 naponta 1 kaki is normális.

Az én gyerekeim egy idő után 2-3 naponta tették teli a pelust, de akkor többször és alaposan. Ekkor szoktam mondani, a gyerek most kakanapot tart :)

Volt, hogy nem a háta közepéig, hanem nyakig sz..os lett. Ha szerencsém volt, akkor apa otthon volt és megcsinálta a fürdővizet, ha egyedül voltam vele, akkor valahogy bajosan lezuhanyoztam őket...

2011. júl. 17. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mindkét gyerekemnél ez volt, amíg csak anyatejesek voltak (6hós), addig állandóan hátközépig kakásak lettek, pedig többféle pelust is kipróbáltunk.

Napi egy kaka volt, de az akkora, mint egy ház. Állandóan a ruhák hátából és lábrészéből sikáltam a foltokat :S

Tipp: valamilyen folttisztító, beáztatás, fehéreket tedd ki a napsütésbe, színeseket is, de azokat kifordítva - fél óra napozás és eltűnik a folt :)

2011. júl. 17. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Kislányom 10 hetes, már teljesen tápis. Amíg anyatejes volt, addig napi több kaki is volt, azóta 1-2 naponta jó nagy adag, ami már nem fér el a pelusban...


Én a ruhákra Domestost öntök kicsit higítva, nem veszi ki a színt, a foltot viszont 3 mp alatt! Utána csak átmosom kézzel vagy géppel (ha van más mosnivalója is).

2011. júl. 17. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!