Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baj, ha egy hetet csúszok a...

Baj, ha egy hetet csúszok a K-vitamin beadásával? Vagy vigyem el emiatt külföldön orvoshoz?

Figyelt kérdés
Külföldön vagyunk. Elfelejtettem elhozni magunkkal a K-vitamint. 1 hét késéssel tudnám pótolni. Mennyire fontos, hogy pontosan adjam be? Baj lesz abból, ha 1 hét késéssel kapja meg? Elmenjünk ezért itt a kórházba felíratni?
2018. okt. 12. 19:40
 1/6 A kérdező kommentje:
Az lemaradt, hogy 3 hónapos, csak anyatejes a babám.
2018. okt. 12. 19:41
 2/6 anonim ***** válasza:

Eddig kapta?

Ahol én lakom, ott születéskor adnak nekik, utána soha többet nem legyen anyatejes vagy tápszeres.

2018. okt. 12. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Születés után kapott, aztán 1 hetesen, majd 1 hónap+ 1 hetesen, és 2 hónap+ 1 hetesen.
2018. okt. 12. 19:47
 4/6 anonim ***** válasza:

Dehogy baj


Ez csak vitamin

Hazaértek beadod

Utána 1 hó+2 hétre adod ( 1 lesz még ,ugye?)

2018. okt. 12. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
60%
Inkább kérdezz meg egy orvost, ő hitelesebb, akár írásban is, biztos fog segíteni. A K vitamint a vérzékenység miatt kapják a babák, nem egy sima vitamin. Akár egy spontán agyvérzést is megakadályozhat a K vitamin.
2018. okt. 12. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 babyboom567 ***** válasza:
Én először elmennék egy gyógyszertárba,mert lehet nem kell felíratni.
2018. okt. 13. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!