Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egésznap üvolt a 2 hónapos...

Egésznap üvolt a 2 hónapos babám hogy éhes. De én nem akarom egésznap etetni. Vigyem ezzel orvoshoz? Szerintetek mibaja lehet?

Figyelt kérdés
Ha cicire teszem szopizik mindig és megnyugszik. Ha már nem kell neki akkor is szopik és kiköpi. Ezt miért csinálja?
2018. okt. 14. 16:49
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
89%

Utolsó, szerintem olvasd el mégegyszer.


Kérdező, tényleg ne foglalkozz a taplókkal.

Ja és az igény szerinti szoptatás nem csak a gyerek igényeit jelenti, hanem az egész család igényeit. Szerintetek egy 5. gyereket pl lehet félóránként szoptatni ha úgy igényli? Ne essünk már túlzásokba. Persze az az ideális, ha valaki minden nyekkre cicire tudja tenni, de ez nem mindig megoldható. Ha 2-3 óránként meg van etetve alaposan, már jó.

2018. okt. 14. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
64%-os, mielőtt próbálsz arcoskodni, tanulj meg szépen olvasni. Tudod, ha kell, akkor hangosan mondjad a szavakat, vezesd az ujjadat a képernyőn. Menni fog ez idővel, hidd el. Sok sikert!:)
2018. okt. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Nem kell minden nyekkenésre cicire rakni...az igény szerinti szoptatás nem azt jelenti, h minden percben a cicin lóg. Eleve nem eszik ennyit, de ha mégis és nem hagyjuk emeszteni akkor a hasa is fajhat tőle. Persze a komfort szopi az más, én pl sosem voltam híve. Az anyának ez általában nem jó és ami nem jó az anyának...azt ugye tudjuk ,h nem jó a babának se hosszu távon. Ráadásul beállhat olyan rossz szokásokra, h csak azon alszik el stb. Kérdező, a helyedben próbálnék az igény szerinti szopiba rendszert vinni. Kizárt ,h egesznap éhes. Eleget evett? Van tejed bőven? Kaki-pisi van elég? Ha végképp nem vagy biztos benne akkor berelj mérleget. Ha eleget eszik akkor két három óránként elég etetni, nyilván rugalmasan hiszen nem gép, lehet h néha éhes már 1,5 óra után, néha meg csak 4 óra után...ezt figyelgetni kell. Ha közben is sír akkor más lesz a baj, bármi lehet de nem éhség. Próbáld ki a cumit is.
2018. dec. 25. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!