Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha 13 hónapos lányom már...

Ha 13 hónapos lányom már evett néhány falatot olyan ételből, amiben egész tojás van és nem lett baja, akkor mehet már a rántotta vagy a bundáskenyér is?

Figyelt kérdés

Evet már házi sütésű piskótát, húsgombócot, fasírtot, ezekben mind van tojásfehérje. Nem lett kiütéses, semmi baja nem volt tőlük.

Bővíthetem akkor már rántottával és egyéb "töményebb" tojásos ételekkel is az étrendjét?


2010. jún. 24. 12:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem igen!
2010. jún. 24. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is, nyugodtan adhatsz neki rántottát is. Ha allergiás a tojásfehérjére, az nagyon kis mennyiségtől is kijön.
2010. jún. 24. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! Igen, adhatsz neki. Én ugyanígy voltam mint ti, most 15 hónapos a lányom és 13 hónapos korától kap bundi kenyeret és rántottát is. Igaz én azért figyelek hogy ne sűrűn adjam neki.
2010. jún. 24. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Megpróbálom ezeket is.:)

2010. jún. 24. 12:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!