Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 honapos babam egyre tobbszor...

6 honapos babam egyre tobbszor mergelodik de annyira, hogy remeg, az also es felso innyet is osszeszoritja es szinte megfesziti magat, ez normalis masnal is van ilyen?

Figyelt kérdés
mint egy kismadar olyan, mint aki szalni akar szinte repdes es ugy mergelodik.valami baj lehet vagy ez masnal is elofordul,nem korai meg a hiszti egy 6 honapos babanal?
2010. jún. 24. 15:14
 1/4 anonim ***** válasza:

Ilyen nálunk is volt, azóta már továbbfejlesztette és visít is hozzá, ha valami nem tetszik neki. :D

8 hós

2010. jún. 24. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Meglehet készülődik a fogacskája és ingerli.
2010. jún. 24. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Normális, ne aggódj. Nálunk is így kezdődött a hiszti, aztán ahogy előttem is írták, később sikongatás is járult hozzá és próbáld csípni és harapni is. 2-3 hét alatt erről sikerült is leszoktatni, rászóltunk mérgesen (persze csak módjával), hogy nem szabad, mert dá-dá lesz. Pici paskolás a kezére, ez nálunk hatásos volt. Csak ne röhögd el magad közben, mert akkor ő is viccnek veszi. Most már tudja, hogy nem szabad csípni és harapni.
2010. jún. 24. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
jaaj koszonom akkor megnyugodtam,mar azt hittem valami nincs rendben.koszonom nektek!
2010. jún. 24. 17:02

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!