Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nyög egész nap a babám?

Miért nyög egész nap a babám?

Figyelt kérdés

Most lesz 5 hónapos a kisfiam. Egész nap tülköl/nyög. Hasra fordul és nyög.

Mintha unatkozna. Minden játékát unja.

Ez vajon a mozgasfejlodestol van?

Akinek ilyen volt, mikor hagyta abba?

Lehetetlen egész nap szórakoztatni.


2018. okt. 25. 09:07
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
12%

Nekem 1 honapos a babam...es nem fogom egesz nap szorakoztatni...délelőtt 2-3 orat el kell legyen egyedül,mig megcsin

alom a dolgomat. Ezert vettem járókat, ott biztonsagban van,es kozben beszelek hozza. Aki azt mondja hogy non stop vele kell foglalkoznod mert ezert vagy otthon, azt megneznem hogy egesz nap csak gyerekezik e.

2018. okt. 25. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Volt az enyémeknél is ilyen időszak. Szerintem idegesítő lehet, hogy szeretnének haladni de még nem képesek rá. Legalábbis az enyémeknél akkor volt nyugi, mikor elkezdtek kúszni.
2018. okt. 25. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Ő még nem kúszik. Szerintem csak szeretne.

Hogy indult a kuszas nektek, hogy nezett ki, milyen mozdulatokat csinált előtte?

2018. okt. 25. 09:29
 4/15 anonim ***** válasza:
70%
"Nekem 1 honapos a babam...es nem fogom egesz nap szorakoztatni...délelőtt 2-3 orat el kell legyen egyedül.." Már neharagudj kedves első válaszoló, de ilyen hozzáállással kutyát kellett volna vállalnod nem gyereket..
2018. okt. 25. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
75%
a kutyájával se foglalkozna :D
2018. okt. 25. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
2-es vagyok, épp ez az, hogy szeretne de nem halad. A kicsinél volt nagyon feltűnő, hason fekve mérgelődött, ha nem sikerült. (Azóta is egy méregzsák) Próbálta a lábát maga alá húzni de ha haladt is valamerre, akkor csak körbe. A nagy négykézláb hintáztatta magát már vagy 2 hete, azt hittem ki is fog maradni a kúszás mert ez a mászás jele, annyira próbálkozni se láttam vele, aztán egyik nap haladt egy keveset kúszva a papucsomért.. (de 1 héttel később már mászni akart csak elborult, ahogy az egyik kezét rakta előre) de az biztos, hogy amikor kúszni kezdtek, abbahagyták a nyafit.
2018. okt. 25. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Mi az, hogy tülköl? Nálam az a dudálást jelenti. Valószínűleg haladni szeretne és nem sikerül, vegyél neki játszoszönyeget, azzal elvan egy darabig, nem kell folyton szórakoztatni, meg rakd ki egy nagy paplanra a szoba közepére, szépen gurul rajta és megtanulja a kúszást.
2018. okt. 25. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
39%

Minek egy 5 honapost egesz nap szorakoztazni, meg ugy egyaltalan barmilyen gyereket? Valaki felhozta a kutyat, azt talan egesz nap szorakoztatod vagy mi?

5 hosan meg nem is unatkozik, a jatekait meg plane nem unja. Azert tunik ugy h nyuglodik mert ilyenek az ekkora gyerekek es kesz. Ha egesz nap "porgeted", ingerled, nem hagyod beken mert azt hiszed h nonstop "szorakoztatasra" van szuksege, tevedsz. Persze erre utolag, olyan 2 eves koraban fogsz rajonni. Hagyd beken kicsit, hadd fedezze fel a dolgokat, hadd probalgassa a hangjat.

2018. okt. 25. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Igen, erre értem, “dudál”.

Van játszószőnyege, habtapin van a nappaliban, teszek kore játékokat is.

Át szoktam más szobába is vinni a habtapit, hogy ne unja a környezetet sem.

Forgás már megy neki 3 hónapos kora óta nagyon jól. Esetleg ebből lehet arra következtetni, hogy a kuszas is előbb fog sikerülni neki?

2018. okt. 25. 10:05
 10/15 anonim ***** válasza:
52%
Tok mindegy, kb 1.5 eves kora elott ugysem fog stabilan kozlekedni. Utolag mar olyan mindegy lesz h hany hosan kuszott. Nyilvan nemsokara el fog kezdeni probalkozni kuszni, ulni, sot felkapaszkodni is. Ne gorcsolj ra az egeszre ennyire. Lathatolag tok jol elvan.
2018. okt. 25. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!