Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 10-15e ft-ert milyen ajandekot...

10-15e ft-ert milyen ajandekot vegyek 1 honapos kisbabanak?

Figyelt kérdés

Nem vagyok jartas a gyerek temaban meg, ezert segitseget kerek, hogy egy kisbabanak milyen hasznos vagy jo ajandekot vehetek a fenti osszegig ?


Koszonom



2018. okt. 27. 13:32
 1/6 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem kérdezd meg a szülőket mire van szűkségük, mert lehet van már olyan amit venni készülsz.

De ötletet asok azért

Hordozó kendő

Játszószőnyeg

Hinta vagy pihi szék

2018. okt. 27. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
53%
Összeállithatsz egy csomagot is, pl: pelenka (pampers premium care-nek minden anyuka örül) sudocream, egy kis plüss, rugdalózó, karamalz (tejserkentő ital), kiságyra szerelhető zenélős forgó játék.
2018. okt. 27. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
50%
Adamo hinta, babafészek, kendő
2018. okt. 27. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nagy eselye van h olyat veszel amit mar vettek v kaptak a szulok, igy kerdezd oket.
2018. okt. 27. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Babafészek nagyon jó és 10-15 körül van az ára.
2018. okt. 28. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Füldugót a szülőknek. ;) Nem, csak vicceltem. Mindenképp kérdezd meg a szülőket. Mi pl.mosipelust használtunk, így a Pampers nem lett volna jó ajándék. A hordozókendő is rizikós, mert nem mindenki akar hordozni. Ráadáaul egyéni, kinek milyen kendő válik be. Részemről egy fazéknyi húsleves tökéletes ajándék lenne. Vagy ha elszórakoztatod a kicsit, amíg anyuka lezuhanyzik. (Ez se mindenkinek jön be, mert nem minden baba van el idegenekkel)
2018. okt. 28. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!