Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kórházba látogatáskor nagyon...

Kórházba látogatáskor nagyon gáz, ha nem tudunk vinni ajándékot?

Figyelt kérdés

Hirtelen született kisbaba a családban. Este megyünk látogatóba, de én is meg a férjem is egész nap dolgozunk, meló után egyből rohanunk, mint az őrült, hogy odaérjünk látogatási időben, így nincs időnk vásárolgatni...

Ilyenkor szoktak egyáltalán vinni valamit? Vagy nem gáz, ha majd csak később lesz valami, amikor már otthon lesznek?


2018. szept. 26. 11:51
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
95%

Nem gáz, miért lenne az?

Majd visztek valamit, ha otthon látogatjátok meg őket.

2018. szept. 26. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
80%
Egy kis gyümölcs vagy gyümölcslè (alma), szerintem azt vihettek!
2018. szept. 26. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
75%

ha el tudsz érni egy boltot, finom innivalót vigyél az anyukának, jól fog esni neki

- smoothie- pl nagyon finom igazi gyümölcslé

[link]

2018. szept. 26. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
83%

Kórházba nem szoktak ajándékot vinni, főleg a kis újszülöttnek.

Ha tényleg nagyon kell sietnetek, akkor a kórházi büfében tudtok venni valami finomabb innivalót (rostos), és egy kis édességet a kismamának.

2018. szept. 26. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
90%
Nem gáz egyáltalán, egy rostos, gyümölcs, egy kis csoki épp elég, vagy ha tényleg nem érsz el semmi boltot a kórház büféjéből is vihetsz valamit. A picinek majd ha hozzájuk mentek tudsz vinni.
2018. szept. 26. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
89%
A babának szerintem nem kötelező rögtön vinni valamit, pláne nem a kórházba, inkább az anyának szoktak ilyenkor gyümölcslevet vagy csokit, hogy mégse üres kézzel, de persze aztán vagy megeszi vagy sem :)
2018. szept. 26. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
25%

Szülés után óvatosan a csokival, banánnal, kekszekkel, mert szorulást okoz. A rostos gyümölcslétől az újszülöttnek görcsölhet a hasa.

Császár után napokig csak pépeset kaptunk, de az se esett jól.

Inkább kérdezd meg, hogy mit vigyél.

2018. szept. 26. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
62%

Én kaptam gyümölcslevet, csokit, amit a párommal azonnal haza is küldtem, mivel a csoki fogja a hasat, a gyümilé meg nem biztos, hogy jót tesz az újszülöttnek, ha szoptat. Mondtam, hogy csak mentes vizet hozzanak, azt viszont egy zsugorral megittam 2 nap alatt...

Szerintem nem kell semmi, főleg ha hirtelen jött, majd ha hazamennek és mentek babalátogatóba, akkor visztek.

2018. szept. 26. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
97%

Kérdezd meg az anyukát, ha van lehetőséged rá, szüksége van-e valamire.

Innivaló, vagy rágcsálnivaló.


Nagy ajándékot nem szokás a kórházba vinni, csak amire az anyukának szüksége lehet (étel, ital).

2018. szept. 26. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
59%

Szerintem mentes ásványvizet vigyél,ha tudsz. Nem hűtöttet! Én annak örültem a legjobban.

Rostos gyümölcslevet nem vinnèk,mivel fájhat a baba hasa,átmehet a tejbe. (Persze nem közvetlenül).


De ha nem viszel semmit,az sem gáz.


A babànak tényleg semmi nem kell. El sem férne ott semmilyen ajándèk a kórteremben.

2018. szept. 26. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!