Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti milyen fürdetőt, hintőport,...

Ti milyen fürdetőt, hintőport, babaolajat stb. -t használtok újszülöttnek? Pelenka és popsitörlőnek mi vált be?

Figyelt kérdés

Első babámnak most vásárolnám be az ápolási szereket, de nem tudom melyik márkát válasszam, Gabi, Chicco, Johnsons, vagy valami más?


Ti miket használtok?

Popsikrémnek a Sudocreamet kaptuk,

Pelenkának gondoltam a Pampers Premium Caret és ehhez pampers sensitive törlőkendőt, de van aki Liberot mondta, hogy jobban illeszkedik a popóhoz :)


Segítenétek?



2018. nov. 5. 11:51
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
41%

"Öt és fél évesen nem is jelentkezi még a rákkeltős szerek problémája, és nem, nem a bőr érzékenységét okozza majd."


Ezt őszintén nem értem.

SZóval felnőttként öregkorban rákos lesz, és BIZONYÍTHATÓAN a csecsemőkorban használt Johnsons fürdetőtől??? Vagy hogy kell ezt elképzelni?


Volt egy kérdés, ahol a terhesség alatti dohányzás következményeként 12-13 éves korban megvakult gyerekekről írtak(kérdeztek). És mindenki lehurrogta, hogy az nem annyi idő után jönne ki, ha az az ok. Az teljességgel lehetetlen, annyi idő után.

Akkor most mennyi idő az ok okozat?


Szerintem inkább reklámfogás, mert túl elterjedt a Johnsons, és valahogy el kell rettenteni tőle az embereket, hogy más ismeretlen márkát megvegyenek...

2018. nov. 5. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
54%

Még nem is hallottam, hogy a j&j rákkeltő lenne. Viszont már 40 éve is és ma is probléma vele, hogy rettenetesen szárítja a bőrt. Én nem találkoztam olyannal, akinek hosszútávon bejött volna.

1-1 flakonnal használtunk mi is, de utána mindig váltani kellett, mert tisztára sprőd lett a gyerek bőre tőle.

2018. nov. 5. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
47%

11

Hű ...


Ez eg ymárka a világszinten elterjedt kb. 40-ből. Nem, nem pénzügyi kérdés, vagy üzelti, ha megnézed az összetevőit, majd megnézed a rákkeltő anyagok listáját ... és leszűröd a konzekvenciákat.


Vannak elkerülhető problémák is a viágon, elkerülhető káros anyagok is. Megpróbálom metaforával szemléltetni: egy láncdohányos meghal infarktusban. "Bizonyíthatóan" a dohányzás okozta a halálát, holott a füst tüdőre megy, az infarktusát pedig a cigi ÉS a stressz okozta együtt? Vagy mindegy, hogy ő dohányzott-e vagy sem?

2018. nov. 5. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
68%

Fürdető, olaj és popsikrém: Manna. Igaza van annak aki azt írta, hogy még az orvos által receptre felírt cuccok is tele van iszonyat káros vegyszerekkel.


Pelenka, popsitörlő: Naty. Ugyanezért. Tessék szépen kiguglizni.

2018. nov. 5. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:

Pelenka : Lupilu (Lidl sajátmárkás), sokkal jobb mint a Pampers és puhább, jobb nedvszívó képessége van.

Illetve olcsóbb is!

Popsitörlő : Lupilu (Lidl sajátmárkás)

Popsikrém : Gabi

Fürdető: Gabi (édes álom, levendulas)

2018. nov. 9. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!