Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csinalnak ha vasarlasi...

Mit csinalnak ha vasarlasi manias vagyok?

Figyelt kérdés
Miota megszuletett a gyermekem, azota azt sem tudom mit vegyek neki. Eddig nem voltam ilyen, de most folyton veszek neki valamkt vagy ruhat vagy játekot. Pedig tudom, higy nincs mar ra szuksege mert sok ruhaja van, de mindig ugy gondolom, higy muszaj megvennem mert annyira jol allna neki, vagy annyira orulne a jateknak. Kezdek aggodni, hogy vasarlasi manias vagyok. Nem tudom.. lehet ez egy potcselekves?
2018. nov. 5. 22:27
 1/7 anonim ***** válasza:
34%
Szerintem nem vagy mániákus, csak szereted a gyermekedet. Én is voltam hasonló cipőben, de tudni kell megálljt parancsolni. Havonta egyszer belefér szerintem hogy vegyél neki valami cukit vagy játékot :)
2018. nov. 5. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
40%

Nem mánia, csak unatkozol. Én is egy ideig evvel kötöttem le magam a baba mellett.

Majd később, ha már vigyáznod kell, hogy ne szokjon hozzá, magadtól leállsz vele.

2018. nov. 6. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
52%

Én is többször látogatok fel webshopokra de azárt fékezem magam. Önuralom kérdése.

Fogd vissza magad. Véded vele a környezetet ha nem vásárolsz ész nélkül főleg új cuccokar, jót teszel a családi kasszának vele (inkább tedd el azt a pénzt neki mikor majd oviba megy sokkal gyorsabban amortizálódnak a dolgai és jönnek a fizetös programok stb nem lesz hétvége 10 ezer alatt...)

2018. nov. 6. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
42%

A férjem ezt úgy oldotta meg, hogy kiszabott nekem egy havi keretet. Az én lelkiismeretemre van bízva, hogy betartom-e, és segít, hogy nem akarok visszaélni a bizalmával.


Régen simán elvertem 60 ezret egy hónap alatt, most 15 ezerből megoldom. Ha marad az adott hónapban a keretből, azt átviszem a következő hónapra.

2018. nov. 6. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
38%
uh. rendesen zsebpénzt kapsz a férjedtől???
2018. nov. 6. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
84%

Persze, ez mindenképp lehet kényszeres. Van akinél specializálódik, pl. hordozókendőre.

Ez a havi keret jó ötlet. Különíts el egy meghatározott összeget és ha törik, ha szakad, azt ne lépd túl.

2018. nov. 6. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
46%
Utolsó, a hordozókendő külön kategória. Talán benne vagy az Anonimban?
2018. nov. 6. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!