Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Magyarországon kérésre is...

Magyarországon kérésre is csinálnak körülmetélést? Vallásra kell hivatkozni?

Figyelt kérdés

Férjem török származású ragaszkodik a körülmetéléshez.

Itthon ez lehetséges? 3 hónapos babával nem szeretnék csak azért külföldre utazni.


2018. júl. 21. 01:08
 1/8 anonim ***** válasza:
59%
Az én sógorom meg iraki mégsem hagyta tesóm.Nyugtasd meg az uradat,hogy itt a mi klímánkon nem fog beizzadni a kukija és nem fogja beteríteni a gyereket a homok,szükségtelen ennek kitenni a fiadat.
2018. júl. 21. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
68%
En nem engednem.
2018. júl. 21. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
56%

Maganban csinalnak.


Elottem levok, ki kerdezte ( es kit erdekel ??), hogy ti mit engednetek, es mit nem ?

2018. júl. 21. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
59%
Gyerekről van szó, utolsó.....
2018. júl. 21. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
82%

Mondjuk tény mi tény törökország sem az arab sivatag hiába keverik a magyarok össze általában a török és arab kultúrát

😄

2018. júl. 21. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
68%
Igen csinálnak magyarországon. Én kisfiamnak is megvan csinálva.
2018. júl. 21. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
65%

Barátnőmék maganban csináltattak, tehát van itthon is ra lehetőség.

Egyébként tényleg nem értem ki kérdezte, hogy ki mit engedne és mit nem..?! Szerintem ez aztán senkit nem érdekel, a kérdésre kéne valaszolni. Gyerekről van szó igen, és? Még egy gyerek sem halt bele körülmetélésbe, vélhetően a kérdező fia sem fog. Más kultúra, más szokás, ennyi, nem kell ezt túlmagyarázni.

2018. júl. 21. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
57%

Három hónapos babát szerintem itt nem vállalnak, hacsak nem életmentő okból kell. Miért akarod ilyen korán. Törökben is csak olyan 5_7 évesen csinálják. Nagy ünnepseg keretében.

Van egy ismerősöm neki is csak félévesen sikerült megcsináltatni.

2018. júl. 24. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!