Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan szoktassam at a 2...

Hogyan szoktassam at a 2 hónapos babámat a saját ágyába?

Figyelt kérdés
Én is úgy látom velünk érzi magát biztonságban, de sokan mondjak, jobb lenne most at szoktatni, mint később.
2018. nov. 9. 07:08
 1/5 anonim ***** válasza:

Ez csak rajtad múlik, hogy nektek, hogy kényélmesebb.


Amit tudnod kell, hogy együtt alvás a gyereknek veszélyes is lehet.

De ugye ez mellékes szempont, ha már a kényelmet és a közelséget nézzük.


ÈN soha nem tudtam volna a gyerekeimmel egy ágyban aludni, amikor egyszer egyszer megprobáltuk én állandóan ébren voltam, így nekem az szenvedés volt.

Eléggé jó alvók voltak, amikor meg néha bajuk volt akkor virrasztottam az ágyuk mellett inkább.

2018. nov. 9. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Bizonyos szabályokat betartva nem veszélyes, keress rá! Amúgy a legjobb tanács, amit adhatok gyerekneveléssel kapcsolatban, hogy csináld úgy, ahogy nektek jó. Véletlenül se érdekeljen, jogy a környezeted szerint hogyan "kéne" csinálni. Tapasztalatból mondom, mert nekem a lányommal rengeteg stresszt okozott az elején, hogy a család szerint nem jó, amit csinálok, de ha úgy próbálom alakítani, ahogy szerintük jó, az láthatóan a kislányomnak rossz. Sokkal jobb és könnyebb lett az életünk, amikor elengedtem ezt, és úgy döntöttem, nem érdekel, mit magyaráznak kívülről. A születendő kisfiammal már kezdetektől így lesz, az biztos.
2018. nov. 9. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Azt tudnám evvel kapcsolatban tanácsolni, hogy ha nektek jó így, ne szoktasd át mások kedvéért.

Nálunk is ilyen a védőnő, gyerekorvos, kérdés nélkül nyomatták, hogy nem szabad együtt aludni, azt meg se kérdezték, mi hogy gondolkodunk erről. Ez azért szomorú.

Nem alszik az a gyerek 18 éves koráig a szüleivel. Mi azért szoktattuk át, mert igényelte a saját ágyat pár hósan. Igazából szoktatni nem is kellett.

Ti hárman döntsetek erről.

2018. nov. 9. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nalunk a ferjem csaladjaban volt bolcsohalal, igy szamunkra nem volt kerdes, hogy csakis gyerekagyban, legzesfigyelovel aludhat. Igy is besipolt nehanyszor 2 ev alatt, es sosem tudtuk h ez most erzekelesi hiba vagy valoban elfelejtett levegot venni a baba. De ha elfelejtett, eletmento volt. Most lassan 2.5 evesen sem altatom magam mellett, felek h rafordulok.
2018. nov. 9. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
49%

Utolsó, az anyukánál nincs jobb légzésfigyelő.

Ne haragudj, de látszik, hogy nem alszotok együtt.

2018. nov. 9. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!