Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 9 hónapos kislányom hogy...

9 hónapos kislányom hogy szoktassam rá, hogy elaludjon a saját ágyában?

Figyelt kérdés
8 és fél hónapos koráig cicin aludt el, mióta nincs tejem nem akar cicin elaludni (megértem :-) ) Most úgy altatom hogy kézbe veszem leülünk a fotelba és mozgatom a popsiját. Néha álomba sírja magát néha csak úgy elalszik a kezemben. Szeretném ha a kiságyában aludna el!
2013. jan. 3. 16:36
 1/5 anonim ***** válasza:
SZerintem picit várj még, fél hónapja szokott át erre a mostani elalvásra, én még nem kezdenék bele újba(persze ha nem nagyon megerőltető ez neked). Ha már szépen elalszik szopi nélkül, akkor próbálnám meg a kiságyban elaltatást, mellé üléssel, simogatással, énekléssel:).
2013. jan. 3. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nekem nem megerőltető sőt!!!!

:-)

Lehet igazad van és még várok egy kicsit!

2013. jan. 3. 18:12
 3/5 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Ha Neked nem az, és a családnak, Nektek így jó, akkor valóban ráértek:).

Bocsánat, nem vájkálni szeretnék, de ha Neked nem megerőltető, akkor miért szeretnéd az ágyában elaltatni? Valaki más súlykolja ezt Neked?

2013. jan. 3. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nem más mondja, csak van egy barátnőm ő lerakja a gyerkőcöt a kiságyba és elalszik magától! :-)

Az én kicsi kincsem ha ébren van és kiságyba teszem addig sír még ki nincs onnan véve. Pedig abban alszik mióta megszületett.

De gondolom majd eljön annak is az ideje amikor majd úgy alszik el. Addig is élvezem hogy hozzám bújva alszik!

2013. jan. 4. 21:01
 5/5 anonim ***** válasza:

Jól teszed:)!

Tudom, közhely de minden gyerek más, nekem is van ismerős család, ahol a nagy mindig is leteszem- elalszik baba volt, mindenféle tréning és szoktatás nélkül, most a kistestvére az ellentéte, vele együtt is alszanak.

Az a lényeg, hogy igazodj a babád igényeihez, természetesen addig amíg mindenkinek megfelel ez, és ez meghálálja magát:).

2013. jan. 4. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!