Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Finomított-napraforgó étolaj...

Finomított-napraforgó étolaj babám fejbőrére?

Figyelt kérdés
Koszmós picit a feje búbja, vettünk koszmo elleni babe-sampont, pár napja használjuk de még nem látok javulást. Olvastam hogy az olaj is eltávolíthatja, nem kell külön babaolaj rá, viszont csak tesco-s finomított napraforgó étolaj van itthon, rákenhetem azt is?
2018. nov. 13. 13:10
 1/9 anonim ***** válasza:
Én nem tenném, nem véletlenül nem használják kozmetikumokban ezt a fajta olajat. Olívaolajat vagy kókuszolajat kennék rá, kb bármelyik boltban lehet ezeket kapni.
2018. nov. 13. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Ismerek egy anyukát aki sima napraforgó olajjal kezelte a koszmót, semmi baja nem lett a babának. Én babaolajjal kentem be, a Babé nálunk sem vált be.
2018. nov. 13. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Semmi baja nem lesz a napraforgó olajtól, nem mérget kensz rá. Napraforgóolajjal főzünk azaz bekerül a szervezetbe , akkor mi a baja lenne ha rákened a hajára?
2018. nov. 13. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
56%
Vedono (kifejezetten jó alapos és mindig hasznos tanácsokat adó) javasolta nekünk is.
2018. nov. 13. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Baja nem lesz tőle de nem kifejezetten a bőrre gyakorolt pozitív hatásairól ismert: magyarán szart se ér egy tartalmasabb, bizonyított hatással rendelkező olaj mellett amit kozmetikumokban is gyakran alkalmaznak. Kenegessétek csak magatokra az étolajat és pontozzatok le! Meg majd ha lesz valami étolajos csodakrém szóljatok már légyszi. 😂
2018. nov. 13. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Dolgoztam gyógyszertárban, megsúgom nektek, hogy a gyógyszertári babaolaj az sima napraforgó olaj. Ugyanaz, mint amit a konyhában használsz.
2018. nov. 13. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Én sheavajat és kókuszolajat használtam erre a célra, de a napraforgoolaj is jó lesz, úgy kell csinálni, hogy bedörzsölöd vele a fejbőrt, fél órát állni hagyod, majd egy kis kefével (fogkefével csináltam) ledörzsölöd a koszmót, utána olyan zsíros lesz a haja, hogy nem lehet rendesen lemosni a samponnal, így most már nem szoktam használni, kicsit koszmós a feje, nem nagy baj.
2018. nov. 13. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
59%

Nekünk gyógyszertári napraforgó olajat ajánlott az orvos. 1 hét alatt rendbe is jött a fejbőre, pedig más csodakencét nem használtunk.

(Babaolajat nem mertem volna használni, mert egyszer kiütéses lett tőle)

2018. nov. 13. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
54%
Mi is sima napraforgóolajat használtunk. Tökéletesen megfelel. Okoskának írom, hogy ez nem a táplálásról szól, hanem hogy fellazítsa a koszmót. Amúgy mégis mit gondoltok mitől lenne jobb a sheavaj, vagy a kókuszolaj? Azért mert külföldiában termett?
2018. nov. 14. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!