Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van még másik 5 hó körüli...

Van még másik 5 hó körüli baba, aki reggel nagyon keveset eszik?

Figyelt kérdés
Ma reggel is 60ml tápszert evett és így szokta.
2010. jún. 26. 09:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, fiam 4 hónapos szopizik, ma reggel 70 ml-t evett.
2010. jún. 26. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha így szokta, akkor biztos tudja mennyi elég neki. Az én 6 hónaposom meg este eszik kevesebbet: van hogy 100 ml-rel átalussza az éjszakát. A tied meg biztos nem tud reggel sokat enni, sok felnőtt is van így. Pl a férjem, de a 3 éves lányom is csak kakaót iszik reggelire.
2010. jún. 26. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Kíváncsi lennék, hogy az ilyen babáknak hogy alakul a napirendjük, mikor és mennyit esznek még? Hányszor alszanak, mennyit?
2010. jún. 26. 09:50
 4/5 anonim ***** válasza:
Az én 6 hós lányom is keveset szopizik reggelente. De ez mindíg így van mióta megszületett. Most 2szer alszik naponta fél, egy órát, néha háromszor. Felkel 8 kor, 10 kor csucsu, felkel fél óra, óra múlva aztán 4 körül csucsizik újra 1 órát. De tízóraira belekmározik. :D
2010. jún. 26. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az én fiam is van, amikor csak 60-70 ml-t hajlandó szopizni. Én azért mérem, mert nagyon kis súllyal született. Most már mást is eszik, így igazából csak reggel és este szopik teljes adagot, de étkezések után is szopizik, de jóval kevesebbet. Amikor csak szopott, akkor sem evett többet egész nap 500-600 ml-nél, mégis hízott szépen. Jövő héten lesz 7 hónapos.
2010. jún. 26. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!