Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A foga miatt lehet ilyen korán?

A foga miatt lehet ilyen korán?

Figyelt kérdés
2 hónapos babám patakokban nyáladzik,tömi a kezét a szájába és piszkálja a fülét.ez a fogzástól van?ilyen korán?
2018. nov. 21. 17:27
 1/7 anonim ***** válasza:
62%
Ilyenkor már mocoroghatnak a fogcsírák, ez nem jelenti még, hogy hamarosan fog is lesz belőle. Az én fiam sem töltötte be még a 3 hót, mikor elkezdte, és 9 hósan bújt ki az első fogacskája.
2018. nov. 21. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A lányomnak 11 hetesen kint volt az első 2 foga... 😄 Simán lehet emiatt.
2018. nov. 21. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen, simán, a fiamnak is 3.5 hónapos korában már kibújt az első és ő mindig ilyen nyáladzós típus volt fogzáskor. Lányom nem ennyire pedig gyorsan egymás után jöttek ki most a szemfogai és 2 örlőfoga,ő inkább engem harap :(
2018. nov. 21. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Lehet

Lányom 4,5 hós már van foga

Jön a 3-4,

2018. nov. 21. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
6 hetes a kislányom, ő is nagyon nyáladzik és tömi az öklét. Védőnő azt mondta, hogy lehet fogzás miatt.
2018. nov. 21. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Mocorognak de Valszeg sokáig nem lesz meg kint a fog.


Kisfiam 9honapos lesz pár nap múlva és egy szál foga se. De a nyála ömlik 6hetes kora óta! :)

2hete kezdődött a fogzás nála úgy igazán..

2018. nov. 21. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az enyémeknek is folyt a nyála már 6-8 hetesen de nekik később tört át, 6 illetve 8 hónaposan. Hónapokkal előtte is mozognak a fogcsírák de persze át is törhet, én is tudok babáról, akinek már 3 hónaposan volt foga.
2018. nov. 21. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!