Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A foga lehet már ilyen korán?

A foga lehet már ilyen korán?

Figyelt kérdés
11-én lesz 3 hónapos a kislányom és nagyon elkezdett nyáladzani ráadásul az öklét is nagyon nyomja a szájába és a cumisüveget is eléggé csócsálja néha. Ilyen korán már lehet a foga? Vagy ez vmi más esetleg? Tapasztalt anyukák mit mondtok? Előre is köszönöm a válaszokat! :)

2013. máj. 4. 21:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Az én lányom is ezt produkálja, azt mondta az orvos h mocorognak, látja őket. Enyém is 3 hós :)
2013. máj. 4. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Igen, lehet! Az én kislányomnak is ennyi idősen kezdődött és 3,5 hónapos volt, amikor az alsó fogai kibújtak. Először az egyik, rá 1 hétre a másik.... :-) Egyébként azt mondják, hogy maga a fogzási folyamat elindul hamarabb, de a fog attól még lehet csak később bújik ki, minden babánál más...
2013. máj. 4. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Igen ezt észrevettem mert Sógornőmnek a kisfia 2,5 hónappal idősebb de ő is kb ennyi idős volt amikor elkezdte ezeket a tüneteket produkálni de neki pl még mai napig nem bújt ki egy foga sem.

Első babám. Mit mondtok mennyire viselheti nehezen? Inkább ékszaka küszködik vele napközben nem? Mik a tapasztalataitok? Minden érdekel :)

2013. máj. 4. 21:22
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Lehet a foga is, de amiket leírtál, az inkább életkori sajátosság. A fiam is csinálta, de az első foga csak 7 hónaposan jött ki.
2013. máj. 4. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Nekem is 2,5-3 hónaposan kezdte ugyanezt csinálni a lányom.

Most 5 hónapos, még mindig nincs foga.

2013. máj. 4. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Az, hogy mennyire fogja megviselni a fogzás a babádat nem lehet megmondani, ez minen babánál más. Nálunk nem annyira vészes,persze felsírt párszor, de adtunk Panadolt és utána végig aludta az éjszakát. Javaslom még a Viburcol kúpot, nekünk nagyon bevált.
2013. máj. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
"minden",bocsánat. Ja, 4-es válaszoló vagyok.
2013. máj. 4. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Az en fiam is 3hónapos kora óta tömte az szájába a kezeit es mindent ami a kezeben volt,nyálzott.

De az első foga 6hónaposan bújt ki.

3hónaposa fedezik fel a kezúket azert veszik a szajukba.

De lehet fogzás is

2013. máj. 4. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Arra gondoltam én is h lehet most kezdi fel igazán felfedezni a kezecskéjét és azért tömi annyira. Csak azt furcsálltam benne, hogy nagyon elkezdett a nyála folyni és a hogy írtam is a cumisüveget is harapdálja. Nagyon aranyosak vagytok jó olvasni a válaszokat. Megy mindenkinek a zöld kezecske! :)
2013. máj. 4. 21:38
 10/14 anonim ***** válasza:
Elvileg lehet, nekem már 2 hónaposan volt fogam. A lányom viszont ugyanezt csinálta 3 hónaposan és majdnem 9 hónapos volt, amikor kijött az első foga.
2013. máj. 4. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!