Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az normális hogy a 2-es...

Az normális hogy a 2-es méretű prémium care pelus gumirozasa elszoritja a 4 kilós babám!?

Figyelt kérdés

Egy hónaposan vagyunk.

Az 1-es méretűt már rég kinőttük de hogy a kettest?

Pampers és libero pelusokat használunk.

Már kis túlzással egy szekrény van tele kinőtt pelenkákkal.

Miközben 6kg a súlyhatár.

Most vettem egy 80 dbos prémium caret 2-esben és alig használtunk pár darabot már rakhatom félre ezt is?!!!


2018. nov. 22. 17:28
 1/9 A kérdező kommentje:

Jobban mondva egyes pelenkabol is van egy csom megmaradt

A libero 2-es épp tegnap vettem észre hogy elszoritja ezért azt is beraktam a szekrénybe

De most a pampers 2-ese is(ami nagyobb meretezesu)is mehet a szekrénybe?

2018. nov. 22. 17:30
 2/9 A kérdező kommentje:
Ezen kívül még libero 3-as van itthon és pampers sleep&Play 3-as
2018. nov. 22. 17:31
 3/9 anonim ***** válasza:
67%
Mindig az alsó határt kell nézni. A lányom pl inkább vékony a megszokott babaalkathoz képest, de a pocakja nagyon nagy, főleg kaja után. Általában 1 kilóval könnyebben már váltunk, szócal pl alig volt 6 kg, amikor a 7-14-ig ajánlottat kezdtük el használni, és ez volt a kényelmes, plusz ez is fogja fel azt a pisimennyiséget, amit produkál éjjel. 😊 Lassan 1 éves lesz, eddig mindig nagyobbat használtunk, mint hivatalosan kellett volna.
2018. nov. 22. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Ez jó

Akkor már tehetem is el a P.caret a többi száz köze..

Csak eladni nem tudom mert fél van bontva..

2018. nov. 22. 17:33
 5/9 anonim ***** válasza:
90%

Mi majdnem mindig a súlyhatárig tudtuk őket használni, nálunk nem volt ilyen gond.

De simán el tudod őket adni bontottan is. Nalunk a helyi face baba-mama csoportban pillanatok alatt lecsapnak a bontott pelenkára is, ha nrm horror áron van fent.

2018. nov. 22. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
83%

Vidd el a védőnőnek a pelenkát, mindig örülnek neki. Én is vittem olyan csomag Premium caret amiből 2 db hiányzott, a védőnő nagyon örült neki, azt mondta mindig vannak családok ahol szükség van rá.

Mi is előbb váltottunk mert a lányom vékonyka ugyan de hosszú és vágta a combijánál ha rendesen bezártam úgy, hogy ne lötyögjön a derekán. Másfél hónapos korától 3-ast használtunk már.

2018. nov. 22. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
45%
4 kilósan már rég 3-ast használtunk "combproblémák miatt".
2018. nov. 22. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Mi is át kell hogy térjünk a 3-asra.

Mi is combproblrmaba vagyunk

2018. nov. 22. 19:30
 9/9 anonim ***** válasza:
0%

Pampers és libero a legkisebb méretű pelusok.. 3as pampers pici a baba rá, míg 3as babylove dmes (imádom) tökéletesen passzol!!!

Pamperst nem is szeretem, budos lesz amint belwpisil 2x a baba. Régen nem volt ilyen. Libero nekünk folyik. :( Lányommal végig használtuk, így marad a babylove. Nem is bánom.. Nem kell folyton méretet cserélgetni..

2018. nov. 22. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!