Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kinek mi a véleménye a védőnőj...

Kinek mi a véleménye a védőnőjéről?

Figyelt kérdés
A miénk folyamatosan hasonlítgatja az én babámat a többi babához. Ebből nagyon elegem van már... Mit tehetnék ez ellen?
2010. jún. 26. 13:53
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Na meg a kérdések. Állandóan kérdezi, hogy van e kérdés, ha azt mondom nincs, látom rajta, hogy nem tetszik neki. Ha meg lenne, akkor nem válaszol érdemben. :P
2010. jún. 26. 13:57
 2/20 anonim ***** válasza:
Szia. Én imádom a miénket. Ő is mindig kérdezi, van-e kérdésem, néha van úgy, hogy nincs... És szokta mondani, hogy a lányom nagyobb az átlagnál, (ezt magamtól is tudom). De soha semmi rossz "szándéka" nincs, alapjában véve egy nagyon kedves, tündéri nőt kaptunk. Én maximálisan elégedett vagyok vele.
2010. jún. 26. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Semmi hasznát nem veszem, a neten szoktam nézni inkább a dolgokat, főleg itt, mert csak a sablon szöveget mondja azzal meg nem sokra megyek, gyereke nincsen. Itt legalább saját tapasztalatok vannak.
2010. jún. 26. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
1. vagyok. Az enyémnek 3 gyereke van, lehet, h ez is számít, sőt, biztos is! :)
2010. jún. 26. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Miénknek csak egy van. De legalábbis tök olyan, mintha egy se lenne.
2010. jún. 26. 14:07
 6/20 anonim ***** válasza:
Szia! Engem teresen akasztott ki jó párszor!Féltem is mi lesz ha megvan a babám!De azóta tök rendi persze mond nagy baromságokat is.Meghallgatom azt ennyi.Meg NEM fogadom:)!Viszont ha bármi kérdésem van hívhatom segít:).
2010. jún. 26. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Nagyon szeretem.

Kedves, aranyos akire mindig számíthatok ha bármi gondom van.

2010. jún. 26. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Az enyémnek 3 gyereke van, de eddig brmit kérdezem tőle, kb. azt válaszolta, hogy: 'kendd be sudocrem-mel'.

No ezzel nem megyek sokra. Ő is sabon szöveget mond, ugyanazt, amit a neten is megtalálok. Igazán semmivel nem foglalkozik.

2010. jún. 26. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Na ja, ez ismerős. Én is mikor beszélgetek a miénkkel, olyan, mintha az államvizsgán lenne, rám se néz, csak elhadarja a választ (ha éppen tudja). :D
2010. jún. 26. 14:15
 10/20 anonim ***** válasza:
Én nem igazán ismerem a miénket, vagy beteg, vagy szabin van és mindig más helyettesíti. Marad a net és az ismerős anyukák tippjei, válaszai és hál'istennek nálam jól működik az anyai ösztön :)
2010. jún. 26. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!