Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen kategóriájú és típusú...

Milyen kategóriájú és típusú autósülést vegyek 2 éves 14,5 kg-os gyerkőcömnek? Ha lehet, akkor az olcsóbb árfekvésűből)

Figyelt kérdés
Graco, Giraffe Club, Pierre Cardin???
2010. jún. 26. 16:12
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia.Nekünk top rider van 9-25 kg-ig 23000 ft-ért vettük,amikor 9 hós volt és 9 kiló.Most 1 éves 10,5 kg,még a szűkítővel használjuk.Dönthető támlájú,nagyon szeretjük,nagyon kényelmes neki,állandóan belekuporodik szinte,nagyokat alszik benne.Szerintem biztonságosan lehet rögzíteni,bár töréstesztje nincs neki,de nem is az az árkategória.Még elég nagy neki,szerintem sokáig fogjuk tudni használni majd.

Ilyen. [link]

ennek van egy olyan változata,aminek magasított a támla része,nektek talán az jobb lenne,már nagyobb a gyerkőcöd.

[link]

Mi azért választottuk az elsőt,mert egy kicsit jobbnak találtam a huzatát,nem annyira plüssös,meleg talán.

2010. jún. 26. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!