Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kicsit gondban vagyok azzal...

Kicsit gondban vagyok azzal kapcsolatban, hogy nem szívesen raknám illetve hoznám majd haza a kórházból a babát a hordozóba. Összevannak benne görnyedve. Én a legszívesebben mózesbe hoznám haza. Bünteti-e a rendőr? Hiszen nem szabványos babaülés.

Figyelt kérdés
2008. nov. 6. 10:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%
Igen, bünteti a rendőr. A babahordozót úgy fejlesztették ki, hogy biztonságos és kényelmes legyen a babák számára. Mi is abban hoztuk haza a picit, hidd el nem fogsz kárt tenni benne! :)
2008. nov. 6. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
58%
Szia. Lehet hogy úgy tűnik meg van görnyedve a háta,de nem így van. Gondolj bele hogy fekszik a pociban. Jól ki van az fejlesztve. Elég érdekesen néz ki benne,ez tény,de jól érzi benne magát. Mózeskosárral elvileg büntet a rendőr, de ez is attól függ találkoztok e rendőrrel,és hogy az rendes e.
2008. nov. 6. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
85%

Szia! Természetesen (nagyon helyesen) a rendőr bünteti, ha a gyerek nincs az életkorának/testsúlyának megfelelő gyerekülésben és akkor is ha ugyan abban van, de nincs bekötve! A gyerekülések úgy vannak kifejlesztve, hogy a huzamosabb ideig tartó utazás alkalmával se legyen a bébinek baja benne.

Üdv.

2008. nov. 6. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
61%

Szia! Ne az legyen a szempont, hogy büntet-e a rendőr, hanem, hogy milyen esetleges katasztrófát tudsz elkerülni a babahordozó használatával!

Üdv.:3

2008. nov. 6. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
42%
nekunk nincs autonk, valszeg taxival fogunk hazajonni, vagy ismerossel, es en is mozesben fogom hazahozni. nem hiszem, hogy az a harom metromegallo (korhaz-haza) katasztrofat okozna. lepontozhattok, de ettol nem vagyok rossz anya, csak egyszeruen nem engedhetjuk meg magunknak, hogy vegyunk az autoba valo speci hordozot, amikor autonk sincs, és otthon sincs rá helyunk. raadasul arra az egy alkalomra.
2008. nov. 6. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
80%

Szia! Igen, ezen már én is gondolkodtam, hogy mi van azokkal, akiknek nincs autójuk és taxiznak. Nem lehet bérelni a kórháztól/védőnőtől, kölcsönkérni ismerőstől/szomszédtól/valakitől?? Ettől még senki nem rossz anya, viszont körbe kell teljesen járni, hátha mégis lehetne szerezni egyet. Megjegyzem nekünk is kölcsönbe van... Egyébként meg mindenkit lepontoztak...

Üdv.

2008. nov. 6. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
52%
Mi mózesben hoztuk haza, pont azért amiért Te sem akarod hordozóba tenni. A mi mózesünk kemény külsejű beköthető, és a baba még a mózesen belül is rögzíthető. Szerintem így nem büntet a rendőr. De ha nektek ilyen puha mózes van, akkor inkább hordozóba hozd haza. Annyi idő alatt nem lesz tőle semmi baja a babának.
2008. nov. 6. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

van olyan mózeskosár amely biztonságosan rögzithető a gépkocsiban

amugy szerintem amikor taxit hivsz,akkor kérheted h gyermekülés legyen benne és olyant fognak kiküldeni,lehet h csak 3 megálló,de a 3 megálló alatt is történhet balesdet,és valszeg nem lennél boldog ha az ütközés miatt,mivel a gyermeked nincs rögzitve kirepülne vagy bmi más érné. nem hibáa hozták ezeket a szabályokat,és örüljetek h ti még nem láttatok gyermeket meghalni,mert nem volt biztonságiülése....ő is csak a szomszéd faluba ment át,5km...

2008. nov. 6. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok! Azoknak a figyelmébe ajánlom, akik nem tudnak/akarnak bébihordót venni:

[link]

És biztos vannak még olyan üzletek, ahonnan lehet kölcsönözni. Szerintem 350 Ft-ot, meg egy kis utánajárást megér.

Üdv.

2008. nov. 6. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha taxival mentek haza, szerintem a taxi társaságnál kell hogy legyen autósülés ill. bébihordozó, meg kell kérdezni előre hogy tudnak-e olyan kocsit küldeni amiben van.
2008. nov. 6. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!