Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8 hetes a babánk és az a...

8 hetes a babánk és az a problémám, hogy reggel 9-ig alszom. Emiatt a párom állandóan kiakad (hála égnek a baba teljesen végigalussza az éjszakát), de ha hamarabb kelek nem érzem magam kipihenve.Igaza lehet, hogy ennyit nyaggat?

Figyelt kérdés

Normális, hogy még mindig ennyire fáradékony vagyok?

Terhesség előtt 7-8-kor keltem.

Lehet köze ahhoz, hogy még mindig vérzem? Okozhat az fáradékonyságot?

Próbáljak küzdeni ellene, vagy a párom lihegi túl?


2008. nov. 6. 12:34
 1/10 anonim ***** válasza:
84%
Lehet hogy kicsit vashiányod van , a vérzés ehhez hozzájárulhat,persze ilyenkor már nincs ideje az embernek magával foglalkozni,laborba szaladgálni.De ez okozhat fáradtságot,meghát a 24 h-s készenlét.Bár te szerencsés vagy hogy éjjel pihizhetsz,használd ki,nem biztos hogy mindig így lesz,sztem aludj ameddig teheted,a párod meg lehetne megértőbb is,beszélj vele,és ne legyen lelkiismeretfurdalásod.Én 5h-kor kelek,mert a picinek akkor van reggel:-((((
2008. nov. 6. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
82%

Az en lanyom is 8 hetes, mi 11 korul kelunk.

A ferjed van 24 keszenletben a babaval Ha nem, akkor maradjon inkabb szepen halkan, es mire felkelsz, keszitse el neked a reggelit...

Ez lenne a normalis, nem hogy meg zaklat!

2008. nov. 6. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
70%
ha a baba nem szenved hianyt, es o is alszik, akkor szerintem nincs igaza. nyugodtan aludj annyit, amennyi jol esik, nem éri meg egesz nap nyugosnek lenni, faradtan, csak mert a ferjed szerint az a normalis. most rendezodik vissza a szervezeted, persze hogy tobb ido kell, es meg szoptatsz is, nyomas alatt is vagy, ki kell pihenni. nem ugy megy, hogy hipp hopp.
2008. nov. 6. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
biztos többségében apukák pontozgatnak:-)
2008. nov. 6. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Az én lányom 4,5 hós és hála az égnek hétalvó , meg úgy is szoktattam , hogy 9 kor kelünk , tehát nem vagy egyedül.

Van minden nap ebéd , rendet is rakok és még sétálni is eljutunk.

Szerintem Te is ki teszel magadért egész nap ennyi kényeztetést pedig engedj is meg magadnak , majd ha muszáj lesz kelni fogsz elöbb.

én jó pihenést kivánok!

2008. nov. 6. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
de szerencsés vagy :-))) én meg világ életemben korán keltem, és most az óraállítás miatt még korábban. engem meg ezért nyaggat a férjem mindíg.én meg minél inkább halkabb akarok lenni a konyhában, annál valószinűbb hogy leejtek egy edényt.úgyhogy nálunk meg a pont a koránkelés a konfliktusforrás. hogy ezeknek semmi nem jó......
2008. nov. 6. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Az én babám 5.5 hós,először fél 8 felé kel,szopizik és 8 körül még vissza alszik...én is...kb.fél 10-10-ig.Na és?!Mindig meg van főzve,én vásárolok,a 16 éves nagy fiút is én "rendezem",és mivel félig enyém a cég,ahol dolgoztam hetente 1x-2x még oda is bemegyek babával!!!pár órát.Innentől sztem nincs is miről beszélni.Szóval aludj,amennyi csak jól esik,magaddal és a babáddal foglalkozz.
2008. nov. 7. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Amíg tudsz, pihenj. Főleg ha a baba is engedi:) A folyamatos vérzés pedig valóban okoz fáradékonyságot, szedj rá valamit, hogy ne legyen vashiányod.

Egyáltalán miért fáj a párodnak, hogy mikor kelsz? Nincs reggel kávé, vagy mi? ez teljesen érthetetlen.

2008. nov. 7. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a válaszokat.

Én is rendben megcsinálok mindent, így nem értem, mi lehet a dilemma.


De már tettem ellene, annyit elértem, hogy 9-ig sírni csendben van :)

2008. nov. 11. 17:39
 10/10 A kérdező kommentje:
...síri..
2008. nov. 11. 17:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!