Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Pamperst használó anyukák!...

Pamperst használó anyukák! Van valami lényeges különbség a nappali és az éjszakai Pampers között?

Figyelt kérdés
Nekünk éjszakai volt, nem nagyon vált be. Érdemes a nappalit (a nevét most pontosan nem tudom) kipróbálnunk, vagy ugyanaz a kettő lényegében?
2010. jún. 26. 22:49
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én már 4 éve használok pamperst, de nem tudom mire gondolsz, milyen éjszakai meg nappali? Nem tudok róla hogy lenne ilyen.
2010. jún. 26. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Csak Pamperst használunk. De én sem tudom mi a különbség az éjjeli és nappali között. A kék(Active baby-t )szoktam venni, de ismerem a narancssárga Sleep and Play és a fehér csomagos Pamperst is. Más is van még?
2010. jún. 26. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
én sem tudok külön nappalt és éjszakait
2010. jún. 26. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

nem hallottam éjjeliről,pedig születéstől fogva (15 hó) azt használjuk,van kék csomagos az a normál,van narancs az az olcsóbb kategória de jó minőség és van a fehér az a prémium :)amiben mindenféle popsiápoló olaj stb van.

Melyikre gondoltál?

2010. jún. 26. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
En ejszakara a pampers baby dry pelust hasznalom, kekes zold maga a pelus es van a hatujan egy hold alvo kisfiuval. Ez azert jo mert 12 oran kersztul szarazon tartja a popsit ha a baba alszik 12 orat egyhuzamba (legalabbis ezt irja a csomagolason). 3-as meretet hasznlok 6-9kg-ig es lassan 5 honapos a kisfiam. Nem tudom, hogy erre gondoltal-e de nekunk nagyon bejott.
2010. jún. 26. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Pampers baby dry? Második anyuka vagyok és szerintem én ezt nem láttam, mert nem is figyeltem még. De kipróbálom, mert éjjel is felkel a kislányom néha inni és ha reggel tovább alszik, akkor már majdnem gond van a pelussal.

Gondolom kisebb kiszerelésben van, ugye? Mer a nagy zacskó csak feltűnt volna még nekem is, aki állandóan rohan és kapkod...:S

2010. jún. 26. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
ha a sleep and play-re gondolsz, mint éjszakai,az elég gáz, nem gumis az oldala, én nem szeretem. az aktív baby-s nem rossz, sőt nagyon is jó, pusztán a szagát nem szeretem ( a közepén az aloe verás zöld csík amikor a kaki szagával keveredik). így én az érzékeny bőrüeknek valót használom, a premium care-t és nagyon jó. pihe-puha, rugalmas, hálós a belseje. nekem ez jön be a legjobban.
2010. jún. 26. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én nem igazán vettem észre különbséget, igaz mind a három fajtát használjuk a Pampers-ből. Mindegyik bejött:-)
2010. jún. 27. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

2. válaszadó. :D

A baby dry és az activ baby ugyanaz. Már a dobozon, csomagon is rajta van, egy nyuszi, aki egy holdon alszik. Ez van a pelus hátulján, felhők között, a 3mason elől egy béka ugrál, a 4esen már egy kislány kergeti a lepkét, ha jól emlékszem. Nem kisebb a kiszerelése, mi a 4est vettük a DMben 164dbosan, dobozban. Annyi, hogy az activ baby egy baby dry maggal (vagy mi a csudával) van bővítve, így kibírja az éjszakát is, bár nekünk előtte is kibírta.

Úgyhogy 3 féle pampers van, az activ baby, a sleep & play, és a premium.

Mi az elsőt használjuk, soha semmilyen gondunk nem volt vele, a másodikra sok panaszt hallottam, azért nem is próbáltuk ki (az kamillás, de sok babáról hallottam, hogy kiütéses lett tőle), a premium pedig érzékeny bőrűeknek való inkább.

2010. jún. 27. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!