Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen pépet ismertek a...

Milyen pépet ismertek a Sinlacon kívül, amit lehetne adni egy 6 hós, tejérzékeny babának?

Figyelt kérdés
2010. jún. 27. 10:09
 1/8 anonim ***** válasza:
Léteznek ún. hipoallergén pépek is - tejpép - asszem milupa gyártja a védőnö ajánlotta és a doki irta fel gyümölccsel adtam 5 hósan amikor kevés volt a tej este.
2010. jún. 27. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Humana tejmentes pép
2010. jún. 27. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
rengeteg fajta grízpép van, vagyis gabonapelyhek. Ezek tutira tejmentesek, sómentesek, cukormentesek. (Hipp, Humana, milupa, Babylove stb), szinte mindenhol lehet kapni őket, nem is drágák (sinlachoz képest pláne!), és úgy ízesíted, ahogy akarod (karob, kakaó, gyümölcs --spec én mülleres gyümölcsöt szoktam ráönteni)
2010. jún. 27. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!A jövőhéten bevezetem a glutént és akkor vehetek is gabonás pépeket.
2010. jún. 27. 13:39
 5/8 anonim ***** válasza:
én a milupa 7 gabonás pépet vettem, abban nincs tej, mert az én kisfiamnak sem szabad tejet fogyasztania. gyümölccsel szoktam ízesíteni, reggelire nagyon szereti
2010. jún. 27. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Van sok gluténmentes gabonapehely is, babám még csak ilyet eszik (orvos tanácsára várok a gluténnel 9 hós koráig). Rizs, kukorica, köles = gluténmentesek
2010. jún. 28. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Egy 6 honapos babanak mar kar mupepeket adnni.Keszithetsz magad,burgonyabol,parajbol,nem apromagvas gyumolcsokbol.ne hidd hogy ez a "modern"etkezes jo ugy babanak mint felnottnek,mivel a felkesz kajakban rengeteg tartozitot izfokozot,azaz"merget"eszunk
2010. júl. 4. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi
2010. júl. 4. 17:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!