Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen baba, gyermek vitaminok...

Milyen baba, gyermek vitaminokat/immunerősítőket ismertek, alkalmaztok?

Figyelt kérdés
2011. okt. 21. 23:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Mennyi idos gyermeknek? Egeszseges es valtozatos etkezes, friss gyumolcs, es beress csepp!
2011. okt. 22. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A Ribomunyl-t, Cebion multi-t. Sajnos, ritkán eszik meg jelentősebb mennyiségű zöldséget, esetleg almát, vagy paprikát, sütőtököt. Most kezdte a bölcsit, extrém terhelés alatt van az immunrendszere, nem elég csak egészségesen étkezni szerintem.
2011. okt. 22. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem adnék neki semmilyen mesterséges szereket. Változatosan sok gyümölcs,zöldség.tejterméket adj neki. A mesterséges szerek csak a gyártót gazdagítják!
2011. okt. 22. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mi a Vitacolan-t próbáltuk, de nem immunerősítésre, hanem étvágyjavításra, és orvosi javaslat volt.De a benne lévő multivitaminok miatt biztosan jót tesz.Most Béres cseppet kell adnom a 13 hónapos lányomnak 6 hétig, szintén orvosi tanács, de nagyon megfogja a székletét.Tegnap sírva kakilt, úgyhogy annyira nem ajánlom, most én is felfüggesztem pár napig.A Cebion csepp is nagyon jó.Szerintem nem árt egy kis vitamin, főleg, ha a baba már nem iszik tápszert.
2011. okt. 22. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én csak C-vitamint adok neki pluszban. ( cebion)
2011. okt. 22. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Omega kids halolajat adok a 3 éves és 16 hónapos fiaimnak.

ebbe benne van minden vitamin ami kellhet, mellette még D vitamint sem kell adnom (orvos szerint)

2011. okt. 22. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!