Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor kell a gyermekorvost...

Mikor kell a gyermekorvost kiválasztani, és mire figyeljek majd? Hogy megy ez a dolog?

Figyelt kérdés

Csak bemegyek, és jó napot kívánok, lenne-e a születendő gyerkőcöm orvosa, vagy hogy?

Még csak a 33 héten vagyok, de érdekelne, hogy másoknál hogy volt ez?

Már "meglestem" azt a dokit, akihez tartoznánk, de Ő nem szimpi, biztos, hogy oda nem viszem majd.


Köszi


2010. jún. 27. 11:48
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Érdeklődj anyukáktól hogy ki a normális ami azt jelenti hogy nem ad mindenre antibiotikumot és van aki homeopata de ha te nem értesz egyet a homeopátiával akkor pl. őt se válaszd . szóval ilyen alapon keresgétlhetsz akár már mától.

igen bemész hozzá rendelési időben és megkéred hogy legyen az orvosotok de tudasd a védőnővel is mert akkor ha megszületik a babád nem a kirendelt dokival hanem a Te általad választottal megy ki házhoz.

receptet nem biztos hogy ir előre itt debrecenben nem kaptunk előre receptet csak amikor kilátogatott.

igy megy.... ha esetleg mégsem lenne szimpi bármikor válthatsz de azt javaslom úgy válassz hogy ha gond van egyedül is elvihesd hozzá és ne legyen messze.

2010. jún. 27. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Nekem a védőnő ajánlotta, hogy körzetileg x dokihoz fogunk tartozni. Elkezdtem odajárni, nincs vele semmi bajom, így maradunk. De természetesen Te választhatsz, mondhatod azt is, hogy én a másik dokihoz szeretnék járni, és akkor azt a védőnő "megjegyzi" illetve odaadja neked, hogy mikor rendel. Vagy. Elmész az orvosi rendelőbe/ odatelefonálsz és megnézed/megkérded , hogy a te neked szimpi doki mikor rendel és akkor viszed oda. Ennyi.

2010. jún. 27. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy területileg vannak a dokik, tehát bemész, megmondod babád fog születni, megnézik hol laksz és annak alapján lesz gyerekorvosod. Elvileg nem te választasz
2010. jún. 27. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
szóval védőnőt nem lehet változtatni, de dokit igen, -akár rögtön az elején.
2010. jún. 27. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors válaszokat! :-)


Na, akkor neki is lódulok a témának, most még tudom magam vonszolni:-), nem akarom a végére hagyni.



Kedves harmadik válaszadó:

Ezt már megkérdeztem, és lehet orvost választani, de azért köszi.

:-)

sziasztok

2010. jún. 27. 12:05
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Én most töltöttem a 29. hetet pénteken, és pont voltam védőnőnél, aki mondta, hogy most már időszerű lenne gyerekorvost választanom, mert lehet ha későbbre halasztom, nem vállal el akit szeretnék. Így hát jövő hét hétfőn nekikezdek telefonálgatni. Bár mondtam is a védőnőmnek, hogy nem korai még ez egy kicsit? De azt mondta, hogy ezt hamar kell eldönteni és kiválasztani, mert az oltásait már jóval a születése előtt le kell rendelni. Nekem ezt mondta.

Boldog Babavárást Kívánok, és Szép Napot!

2010. jún. 27. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nálunk egy gyerekorvos van,nekem is ő volt,védőnő megkérdezte jó lesz e, azt mondtam igen.Ha gond lesz nem viszem többet hozzá,homeopátiapárti,de ha kell ad antibiotikumot.Viszont én abban a szerencsés helyzetben vagyok hogy anyukám eü-s bár más területen és ha gond van tőle is kapok segítséget.15 hós kicsi lány anyukája
2010. jún. 27. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm!


Nektek is minden jót!

2010. jún. 27. 14:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!