Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen popsi kenőcsöt használtok?

Milyen popsi kenőcsöt használtok?

Figyelt kérdés
a gyógyszertári Naturland-ot, amit felír a doktornő, két éve használom (2 gyerkőcöm van, gyors egymásutánban) és 2 ujjam ekcémás lett tőle. Mire váltsak?
2010. jún. 27. 13:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
unguentum infantum, gyógyszertári popsikenőcs. van tubusos is, meg olyan, amit helyben kevernek. halolajos, nekem hajlamom van ekcémára, de ettől semmi bajom.
2010. jún. 27. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Biztosan attól lett ekcémás???

Én is azt használok mióta megszűletett a kislányom /10 hónapja/, és az én ekcémás kezemnek semmi baja nincs tőle.

2010. jún. 27. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
urg. neonatorum itthon utazásnál nivea vagy gabi mintákat
2010. jún. 27. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Mi Sudocrem-et használunk. Drága, de nagyon kevés kell belőle. Lassan fogy és utánozhatatlan. Gombásodás esetén Canesten-nel keverve utánozhatatlan.
2010. jún. 27. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
azt használom amit az első válaszoló írt. igen, mert csak az két ujjam lett ekcémás, ami érintkezik a krémmel. Biztos hogy ez a ludas, mert egyszer már ugyan ez kialakult, mikor 1 éve használtam és fél év volt mire meggyógyult.
2010. jún. 27. 13:14
 6/14 anonim ***** válasza:

Ilyen esetben a sudokremet ajánlom én is! 1: hamar meggyógyul az ujjad, ugyanis ez a krém ekcémas gyógyítására is alkalmas!!

2: nagyon jó! szárazon tartja a feneküket, védi a kipirosodástól!

2 éves,és 6 hós gyerekek anyukája vagyok, tehát tudom miről van szó!

2010. jún. 27. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Ung neonatorum és ha gond van Soudocreme és Bepanten.
2010. jún. 27. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Mi is sudocremet használunk,illetve ha jó az idő akkor semmit:)Igazából és minden kaka-pisi után lemosom (kivéve ha máshol vagyunk), aztán ebben a melegben pucér popóval van egész nap:)


A kezed viszont érdekes. Kell,hogy legyen benne valami összetevő ami ezt váltja ki. Nem lehet egyébként,hogy csak kimarta valami? Vagy viszket csak? Esetleg fáj?Mert a nagy hini járvány alatt és olyan sokszor mostam a kezem fertőtlenítővel,hogy olyan szinten kimarta mintha ekcémás lenne és a flucinárral rendbe jött egy nap alatt.Próbálj meg azt tenni rá, ha nem segít menj el az orvoshoz (sőt talán az lenne a legjobb kísérletezés helyett).Ha nálad ez a krém ekcémát váltott ki, akkor gyereknél is kiválthatja, talán érdemes lenne bevizsgáltatni, nem?

2010. jún. 27. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Sudocream. Szerintem nem drágább mint pl a neogranormon vagy bármi.ÉS 100szor továbbtart mert csak is vékonyan szabad kenni.NEkünk nagyon bevált.És ekcémára is pont jó!
2010. jún. 27. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Gyógysertárit 15 hónapja és semmi bajom tőle.

Szerinem a docrem és tsai hoszzsútávon nem jók csak akkor használom, ha nagyon piros a opsija fpgzásnál.

De nem minden nap.

2010. jún. 27. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!