Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Autóban mikor lehet a gyerekül...

Autóban mikor lehet a gyerekülést menetiránnyal szembe fordítani?

Figyelt kérdés
Anyósülés mögött van a gyerekülés.
2010. jún. 27. 15:25
 1/10 anonim ***** válasza:
amikor a gyerek meg tudja tartani a fejét,és egy esetleges ütközésnél nem szakad el a gencvelő a nyakában,de féléves korig mindenképp várjatok vele.
2010. jún. 27. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
*gerincvelő
2010. jún. 27. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Valamelyik babás újságban írta egy szakértő, hogy ameddig csak lehet addig kell háttal, mert így sokkal biztonságosabb a babának.
2010. jún. 27. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Köszi!

10hós a babám

2010. jún. 27. 15:33
 5/10 anonim ***** válasza:

Nekünk besafe ülés (9-18 kg)van, 10 hós korában vettük, akkor volt 9 kilós a lányom, 6 hós kora óta ült (magától) és menetirányban ül, az elejétő fogva, nem háttal.

Most 15 hónapos.

Szintén anyósülés mögött van a gyerekülés.

A hordoózója volt menetiránynak háttal bekötve.

2010. jún. 27. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, de javítsatok ki , ha nem jól; hogy addig amíg nem tud ülni rendesen , menetiránynak ELLENKEZŐLEG kell ültetni mindenképp, utána viszont ( ha lehetséges anyósülés mögött) menetiránnyal megegyezően.
2010. jún. 27. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
én úgy tudom, hogy 9 kg fölött már lehet menetiránnyal szembe ültetni. A miénk 7 kg, 5 hós, már most így ül, mert nem tudtuk kiiktatni a légzsákot az anyósülésen, a hátsó ülésen meg nagyon előre dől az ülés a kicsivel együtt. Senki nem szólt meg még érte, balesetünk sem volt még soha.
2010. jún. 27. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
én mindig menetiránynak megeggyezöen szálitottuk,az anyós ülés mögött a hordozoban,mos 6 honapos.
2010. jún. 27. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én is úgy tudom, hogy 9 kg-tól lehet menetiránnyal megegyezően ültetni, de a mi fiunk sem volt még csak kb. 7-8 kg amikor már így utazott. Mi csak azért raktuk be így a gyerekülést, mert menetiránnyal ellenkezően nem tudtuk bekötni az ülést, mert nem érte át az autó biztonsági öve.
2010. jún. 27. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a választ!
2010. jún. 28. 12:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!