Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Enyhén lapos fej?! Ugye ki...

Enyhén lapos fej?! Ugye ki fogja rúgni magát?

Figyelt kérdés

12 hetes baba, utál hason lenni, aludni kizárólag háton hajlandó és egyelőre az ideje nagyobb részét is tölti háton. Észrevettem, hogy pont közepén hátul elkezdett enyhén laposodni a koponya :( Akinek volt hasonló - elmúlt ugye? Mikorra? Tu trükköztetek valamit?


Zárójel: természetesen ahányszor csak tudom hasra teszem és voltunk Dévényesnél is de nem talált semmit, csak nagy a baba feje és gyenge még az izomzata..


2018. dec. 17. 08:06
 1/4 anonim ***** válasza:
85%
Ne aggódj, magától el fog múlni, ahogy keményedik a koponya.
2018. dec. 17. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
80%

Szia,nálunk is hasonló volt a helyzet

4 hónaposan vettük észre, hogy lapos hátul a feje. Ő is haton alszik. De 4 hónaposan elkezdett forogni majd gurulni.Azóta kúszik is és napközben már sosincs háton mert mindig van valami dolga 😅

Most 7 hónapos és már pár hete észre vettük ,hogy kikerekedett a feje. Azóta is háton alszik amúgy

Szóval ne aggódj. Ahogy a mozgás beindul valószínűleg hamar kikerekedik

2018. dec. 17. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen én is ebben reménykedek :’)
2018. dec. 17. 09:49
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekünk azt javasolták, hogy 4-5 hetente cseréljük meg azt, ahogy a kiságyban fekszik, fordítsuk át a másik oldalra. A babák ugyanis afelé fordulnak, amerről ingereket kapnak, hangokat hallanak, nekünk tökéletesen működött ez a 'trükk'. Egyébként létezik laposfejűség elleni párna, mi is vettünk egy ilyet, bár csak ritkán használtuk eddig.
2018. dec. 17. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!