Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hónapos babával szoktatok...

3 hónapos babával szoktatok mondókázni?

Figyelt kérdés
Milyen mondókákat mondtok neki?esetleg milyen énekeket?
2018. dec. 18. 20:57
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Mondhatsz neki bármilyet, egy ideig csak a dallam, a ritmus ad neki örömet. Amíg ilyen pici inkább dalokat énekelj neki, pl. altatókat. Amikor már tud állni, sétálni, jöhetnek azok a mondókák is, amiben mozgás van. Amikor már tud ülni, vedd az öledbe, sok jó ölbéli játék is van.
2018. dec. 18. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Mindegyiknek sokat énekeltünk az elejétől kezdve, sőt, esti mese is volt már 4 naposan is, ahogy hazajöttünk. 😊 Nem értik még, de a dallam, a ritmikusság és a rutin miatt fontos. 😊
2018. dec. 18. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én a neten egyszerűen rákerestem úgy, hogy mondókák csecsemőknek és a találatokból válogattam ki azokat, amik tetszettek. Most ráadásul sok helyes karácsonyi mondóka is akad, biztos találsz köztük jókat ☺️ ezen kívül én minden nap olvasok neki mesét is, az első könyv, amit végigolvastam neki, az az Emil és a detektívek volt, amit tudom, hogy nem ért még, de szeretném, ha minél többet hallaná a hangom ☺️
2018. dec. 19. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!