Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A kérdezőt miért nem lehet...

A kérdezőt miért nem lehet lepontozni?

Figyelt kérdés

"Ha Mózes anyja helyében lettetek volna mit tettetek volna? Lett volna bátorságotok egy szurokkal kikent kosárba helyezni a babát, és rábízni a folyóra, reménykedni, hogy életben marad?"

Az ilyen kérdésekre gondoltam pl és még meg is írja, hogy nem akar gyereket.


2010. jún. 27. 22:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
85%
Nem tudom!De ez egy jó kérdés tényleg!!!!!!!!!!
2010. jún. 27. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
92%

mert ez egy ilyen oldal, mindenki olyan kérdést tesz fel, amilyet akar

egyébként olyan bántóak tudnak lenni a válaszok, hogy az teljesen egyenértékű a lepontozással

2010. jún. 27. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Egyetertek az uccsoval:D

Van par nagyon durva off.

2010. jún. 27. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
43%
Igazad van, az ilyen kérdéseket mint a tiéd, jól le kéne pontozni. Már nem azért de mi jogod itéled el azt aki nem akar gyereket? Mi a rossz ebben a kérdésben? Nem ő találta ki.
2010. jún. 27. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
42%
Most téged is lepontoználak!
2010. jún. 27. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
72%
Én a Mózes anyját szeretném lepontozni. Kinek írhatok?
2010. jún. 28. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
33%
:-) Igy legalabb volt valami eselye Mozesnek. Kulonben 100% hogy lemeszaroltak volna a tobbi babaval egyutt. Dehat ez egy kitalalt tortenet, miert haborodtok fel rajta? Vagy hisztek az Oszovetsegben?
2010. jún. 28. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem, mi volt a baj azzal a kérdéssel. Engem sokkal jobban zavarnak a "Szidjuk együtt azokat az anyákat, akik az Aludj jól gyermekem! módszert alkalmazzák" típusú kérdések, amiből van egy csomó.
2010. jún. 28. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, nem ide akartam, bocs.
2010. jún. 28. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Mert ez egy olyan oldal ahol BÁRMIT megkérdezhetsz,tudod,görgess az oldal tetejére és te is meglátod,ki van irva.A pontozás pedig a válaszok HASZNOSSÁGÁT hivatott értékelni(nem,neeem azt hogy ki mennyire szimpatikus a többi válaszolónak,vagy a kérdezőnek)
2010. jún. 28. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!