Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák, Ti is kaptatok már...

Anyukák, Ti is kaptatok már itt hideget és meleget is egy kérdésért? Nem akadtatok ki, hogy egyes anyukák milyen válaszokat is képesek írni? Hogy lehordják mindennek a kérdezőt?

Figyelt kérdés
Én mindig ledöbbenek és rosszul esik. Tök normális és átlagos embernek tartom magam, de itt időnként amiket kapok, tiszta gáz. Ha személyesen találkoznánk és akkor kérdezném meg ezeket, tutira nem adnának ilyen stílusú válaszokat. Legalábbis még életemben nem volt részem abban, hogy így beszéljenek velem, mint itt egyesek.
2011. jan. 21. 15:57
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
74%

Ezen vagy túlteszi magát az ember v. nem ir többet.

Egy fajta megszállottság kell hozzá.


igen osztottak már ki okkal ok nélkül egyaránt . hülyéztek is le meg az édesanyámat is kapcsolatba hozták a négyes út hölgyeivel akik az ősi mesterséget üzik.


itt azért sok lehetőség van a félreértésre ami az élőbeszédben viszonylag ritka. és ne felejtsük el a gondolat gyorsabb mint a kéz!

2011. jan. 21. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 kisnita ***** válasza:
90%
Aha, ismerős a szitu :S Hát sajna vannak ilyen tökfejek, nem kell figyelembe venni! Szerintem sokan csak azért csinálják mert nem tudják máshol levezetni a idegbajukat vagy direkt azért mert remélik, hogy majd kiakaszd rajtuk, az a legnagyobb örömük az életben, hogy másokat idegesítsenek ahelyett, hogy a gyerekükkel foglalkoznának.
2011. jan. 21. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Ha kommentet küldök, akkor tovább szapulnak, ha nem, akkor meg hogy nem merem ide tolni a pofámat, biztos az van. Ez annyira durva. Mi még nem járunk játszótérre, de ha ott is ez lesz...
2011. jan. 21. 16:05
 4/20 anonim ***** válasza:
89%

Nálunk itt nincs játszótér.

ide járok beszélgetni már két éve azóta történt egy s más. ált. + ritkán - .

2011. jan. 21. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
83%
Hát igen. Nem tudják, ki vagyok, egy fél mondatomat kiemelik és az alapján elhordanak mindennek. Pedig nem vagyok egy rongy ember, se nem wc pucoló, csak egyszerűen félreértenek valamit, mögémagyaráznak ezt-azt.
2011. jan. 21. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Nézd, én mindig a legjobb tudásom szerint próbálok válaszolni és mindig csak ahhoz szólok hozzá, amihez tényleg konyítok valamicskét.Ha ennek ellenére destruktív választ kapok, akkor visszaírok vmi szalonképesebb választ rá, amolyan lekoptató szöveget; a másik eset meg az, hogy mikor érzem, hogy a válasz, amit írtam, nagy felháborodást fog kelteni - nem azért, mert provokatív, hanem azért, mert tényleg nagyon butát kérdez benne a kérdező és legalább olyan buta válaszok is érkeznek rá - még a "vihar" előtt törlöm a saját listámról, így aztán nincs gondom többé rá.

36 h km.

2011. jan. 21. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Ti jelentettetek már ilyenért valakit a moderátornak? Engem annyira felháborít, pedig annyira szeretem ezt az oldalt és nincs is más hasonló, hogy az ember többet ide ne jönne akkor. Meg ez az intolerancia, ha már másabb az ember (pl. a családi, anyagi körülmények miatt), akkor már csak rosszabb lehet, sokakban előtör a szuperanyu én. Hogy nem igaz, hogy nem tudod azt megcsinálni és úgy, ahogy ők.
2011. jan. 21. 16:16
 8/20 anonim ***** válasza:

Ismerős a szitu. :(

Én egy-egy kérdésre rá szoktam keresni a neten, és megpróbálok hiteles választ adni, illetve csak ahhoz szólok hozzá, amiben tuti biztos vagyok.

Sajnos nem probléma mentes a terhességem. 2 hetente járok genetikára, uh-ra, elég sokat megéltem már, és ha ezek alapján írok választ, sokszor szó szerint leugat egy-két roppant kedves ember.

Rosszul szokott esni nagyon, mert nem ártó szándékkal írogatok, hanem tényleg segíteni szeretnék. Párom már párszor le is akart innen tiltani, mert szerinte nem éri meg ilyen bugyuta emberekkel foglalkozni. Viszont a többség nagyon kedves, és segítőkész.

2011. jan. 21. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Engem az idegesít, hogy milyen sokan nem bírják elviselni, ha valaki máshogy vélekedik valamiről.

A másik meg, hogy a legtöbb válaszoló képtelen felfogni, hogy nem mindenkinél működik minden ugyanúgy, mint náluk. Mert neki van egy angyalka-gyereke, a többi gyereket mi biztos mindannyian félreneveljük, ők azért nem angyalok.

A stílus pedig, amivel egyesek írnak, hát magáért beszél...azokkal tényleg nem érdemes foglalkozni.

2011. jan. 21. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
52%

Hogy őszinte legyek, nem szoktam jelenteni az ilyen kérdéseket.Inkább visszajárok olvasgatni, hogy kapnak hajba a többiek.Egyrészt látom belőle hogy "nem szabad" viselkednem , másrészt pedig lelehet szűrni a kommentekből hogy ki milyen ember lehet általában.Pl. a 63%-s esete.Vagy Carmen, Banyuci, Ada.Na hogy Ők 3-n hogy ki lettek csinálva, csak azért meg JÓ tanácsokat osztottak meg velünk, vagy olyan tapasztalatokat, amelyek egyeseknek nem tetszett.Csak az a furcsa, hogy akik mindig a másiknak ugranak, azokról süt a "tudatlanság" az egoizmus a kielégületlenség.

Ott volt például a kismama esete, aki belement a párjával egy négyesbe, éppen akkor amikor babát szerettek volna.El lett hordva minden büdös.....-nak.És mégis miért?Rendben, nem volt okos dolog, éppen akkor, de nehogy már mások szexuális életét próbáljuk rendszerezni.Egyre inkább úgy érzem, hogy néhányan csak azért járnak ide, hogy veszekedhessenek mert otthon nincs aki meghallgassa őket és így vezetik le a feszültséget.Ez pedig nagy hiba, mert attól a gond az megmarad és csak gyűlik és gyűlik, míg egyszer kitör és akkor már nagyon nagy gondok lesznek.

Én is levettem a nevemet, miután nagyon szépen lelettem pontozva.A véleményemet kérték, leírtam.Le is mentem szépen 50% alá.Viszont érdekes, hogy aztán befejezték a rágalmazásokat.Hmmm... vajon miért?

Ez volt az a kérdés:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..

Nagyon jól látszanak belőle a családi viszonyok és a tudás.

2011. jan. 21. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!