Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az első válaszoló, válasza...

Az első válaszoló, válasza befolyásolja a válaszod?

Figyelt kérdés
Ugy vettem észre sokszor meghatározó,mit irt az első.Persze van kivétel.
2010. jún. 28. 00:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Nálam nem.Ugyanolyan értékű az összes válasz.Ha felteszek egy kérdést,nem csak az elsőt olvasom el,sőt,nem is szeretem,ha csak egy ember válaszol.
2010. jún. 28. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
igen, mert sokszor egy vitát indít el
2010. jún. 28. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen, mert a kérdés során megfogalmazódik bennem egy válasz, de elolvasom az elsőt, és ezsembe jut róla még egy gondolat, ami esetleg már másfelé viszi el az én válaszomat is.
2010. jún. 28. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Első vagyok,bocs félreértelmeztem a kérdésed...kicsit késő van.

Szóval a rendes válaszom az, hogy befolyásolja olyan szempontból, hogy meg lehet erősíteni,vagy ellent lehet mondani.Mindkettőt szoktam,nem csinálom azt,hogy ha az elsővel nem értek egyet akkor nem is válaszolok.

2010. jún. 28. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én mindig a véleményemet írom, fügetlenül attól, hogy mit válaszolnak mások, vagy milyen választ szeretne hallani a kérdező. Pl nem írom ovu után 2 nappal, higy tutira terhes...
2010. jún. 28. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
énmeg megnézem a válaszokat és ha írtak használhatót vagy amit szerettem volna akkor nemválaszolok. ennyiben befojásol bármejik
2010. jún. 28. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem. A saját tapasztalatomat, véleményemet írom le.
2010. jún. 28. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!