Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Nekem már volt egy abortuszom...

Nekem már volt egy abortuszom és most 38. hetes állapotos vagyok. A szervezetem "érzékelheti" az abortuszt első szülésnek vagy sem? Könnyebb lesz ettől most a szülésem vagy semmiben sem befolyásolja a múlt?

Figyelt kérdés
2008. febr. 18. 17:43
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Szerintem ezt nem lehet tudni, hogy könnyebb vagy nehezbb lesz ettől a szülésed, egy abortusz biztos teljesen más, és csak egy szülést tudsz összehasonlítani egy szüléssel. Kérdezd meg a dokidat,hogy ő mit gondol.
2008. febr. 19. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az abortusz nem befolyásolja a szülést! Ha minden rendben volt korábban a műtétnél, akkor nem lesz semmi baj, ne izgulj!
2009. febr. 20. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!