Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti kiviszitek sétálni a babát...

Ti kiviszitek sétálni a babát ilyen hideg havas időben? Ha igen mennyi időre?

Figyelt kérdés
2018. dec. 20. 13:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Délelőtt és délután is, 1-1 órát minimum. A picinek kell, hogy egészséges lehessen, és neked sem árt a mozgás,séta, kimozdulás.
2018. dec. 20. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Igen, délután 1 órát, többet nem akar kint maradni.
2018. dec. 20. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Igen, délelőtt 30-60 perc közötti időt kint szoktunk tölteni ilyenkor is.Mínuszok függvénye, meg hogy épp mennyire tetszik neki kint.
2018. dec. 20. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Ma voltunk baba mama tornán és csak mi voltunk baba kocsival többiek autóval jöttek .Gondoltam csak én vagyok olyan hülye,hogy ilyenkor kint sétálunk.
2018. dec. 20. 14:41
 5/13 anonim ***** válasza:

18 hóssal ma másfél órát voltunk kint, sok volt neki.

Fél óra bőven elég.

2018. dec. 20. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

4

Nem, te vagy az egyetlen normális :)

Az immunrendszere fejlődéséhez kell a levegő, mindenféle, a hideg is. Így nem lesz beteges nagyon.

2018. dec. 20. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Mi is mentünk , többször is, muszáj volt. Mi minden nap megyünk, ha nem szélsőséges az időjárás. Itt csak szemerkélő hó volt. A kicsi nyűgös, ha nem megyünk le. És nagyon jókat alszik. Jól bebugyolálom, és megyünk is.
2018. dec. 20. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nem, 0 fok alatt nem sétálunk, mert ezt ajánlotta a védőnő. Kislányom 10 hetes.
2018. dec. 20. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Mondjuk mi nem szoktunk sokat sétálni csak max 30 percet mert én annyit bírok ,összefagyok .:)
2018. dec. 20. 22:32
 10/13 anonim ***** válasza:

Vittem mindig, mégis beteges most a fiam. :/ Bár bele sem gondolok, hogy mi lenne ha nem mentem volna vele??

Most már nagyobb, nem éppen baba, de a szmog miatt nem megyünk. Neki most nagyon nem ajánlott. Persze ettől boltba megyünk.. Stb, de csak úgy setalni nem...de ez nem a hideg miatt van. Nem vagy ufó, jól csinálod. Szerintem neked is jólesik egy fél órás séta.

2018. dec. 21. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!