Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kislányom hője folyamatosan...

Kislányom hője folyamatosan 37 fölött van mióta megszületett,37,3,37,4 körül. Ez normális így? Más is tapasztalt már ilyet?

Figyelt kérdés
A homlokán szoktam mérni,mert olyan lázmérőt vettünk,nem kevés pénzért.Minden nap szoktam nézni,mert aggódós vagyok, biztos ami biztos.Valamelyik nap viszont,mikor magamon kipróbáltam, mert volt egy kis hőemelkedésem, a hagyományoson 37,5 volt a homlok mérőn csak 37 volt.A hagyományossal csak a fenekében mérhetem egy 2hónapos babának? Mert gondolom az nem tenne jót, ha mindennap ott mérném. Vagy szabad? Ha lecserélném, mit ajánlanátok?
2008. nov. 7. 07:09
 1/4 anonim ***** válasza:
és melegnek is érzed a babát? a lázmérőkkel én is folyton bajba vagyok. vettem egy omron fülhőmérőt 10500 ft.-ért és nem tudom használni, mert a fülbe tövig be kell nyomni, szinte bele sem fér a picifülébe és akkor is van hogy 34 fokokat mér. én digitálissal szoktam a fenekében mérni, mindennap, ez is reggeli rutinhoz tartozik. de hónaljban u.az a digitális lázmérő már nem u.azt méri. természetesen fenékben leszámolom a 0.5 fokot. a nagylányomnak úgy mérem a lázát, hogy beteszem a saját fülembe, mondjuk mér 34-et, utána beteszem neki is, neki meg mér 35,6-ot, akkor a különbségből kitotózom vajon lázas e. mindezt tízezerért. én is kiváncsi vagyok ki mit ajánl majd neked, mert a lázmérés nekem is probléma. fenékben szerintem nyugodtan mérheted neki minden nap, csak nehéz hiteles lázmérőt bszerezni, vagy csak én nem tudom rendeltetésszerüen használni.
2008. nov. 7. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia! Nekünk a védőnőnk a hagyományos higanyosat javasolta, mert az a legmegbízhatóbb és csak párszáz forint a gyógyszertárban! Csak ne 5 perceset vegyél, léteznek már 2-3 percesek is. Mindennap mérheted a fenekében, én is azt teszem és minden nap azonos időpontban mérd! Amúgy az én lányom hője is 37, 4-5-6 körül mozog általában.
2008. nov. 7. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mondjuk a végbélben -0.5C le kell vonni.
2008. nov. 7. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

én is a higanyosat ajànlom!Màr abban is vannak nagyon jok.szupre eros amit mèg akarva sem lehet eltorni.

De mièrt mèritek minden nap a làzàt?Beteg?

2008. nov. 7. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!