Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Előnyös vagy hátrányos, ha a...

Előnyös vagy hátrányos, ha a babát túl sok játék veszi körül egyszerre?

Figyelt kérdés

Kisbabám 5 hónapos. Eddig sem volt kevés játéka, de így Karácsony után brutálisan sok lett. Tele van az egész játszószőnyeg, ami 2×2,5 m-es...

Mindegyikkel szoktunk játszani úgy, hogy én adogatom neki. Akkor nézegeti, szájába veszi, a zenélőknek örül... stb. Szóval mindegyik érdekli valamilyen szinten.

De felmerült bennem, hogy ez nem túl sok inger-e neki egyszerre? Hogy a kevesebb nem több-e ez esetben is?

Eddig mindegyiket odaadtam neki.

Ti hogy csináljátok? Hol van ebben a normális határ?


2018. dec. 27. 10:29
 1/4 anonim ***** válasza:
69%
Hátrány. El kell pakolni a legtöbbet és X időközönkènt cserélni a kintlévőkkel
2018. dec. 27. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
37%

Szetintem is hátrány, mert megunja őket, utána pedig már nem kötik le. Én mindig úgy csináltam, hogy cserélgettem. Soha nem volt az összes szem előtt. Egyszerre csak 3-4 féle. Ha azt láttam, hogy azok már nem érdeklik, akkor elraktam őket és elő vettem más fajtát. És így tovább...

most két éves, még most is próbálom így csinálni.

2018. dec. 27. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
36%
Nekem kb. a fele el van pakolva, negyede a játszószőnyegen, negyede a járókában van. Időnként cserélgetem.
2018. dec. 27. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
36%
A kedvencek, újdonságok vannak mindig elől, majd cserélgetem őket, így a korábbiak is újdonságok lesznek, főleg egy pár hónaposnak.
2018. dec. 27. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!