Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tehetnék 9,5 hónapos...

Mit tehetnék 9,5 hónapos lányommal, hogy ne keljen fel éjszaka 2 óránként?

Figyelt kérdés

Eszik rendesen mindent.Még sosem aludta át az éjszakát.

próbálom leszoktatni az éjjeli "álom szopiról",de nehe´z.Már 2 he´tig visszaaludt,jött a felsö 2 foga (egyszerre)nagyon nyügi volt,kapott cicizni,hogy visszaaludjon,és azóta fesztivál van éjjel,mert szopizni akar.Már nem bírom ce´rnával.egyedül vagyok ege´sz nap,apa dolgozik nagyszülök nagyon messze......

Valaki segítsen.Azt még hozzá kell tennem,hogy nappal sem nagyon alszik,állt 2 órát.Pedig sétálni járunk.


2008. nov. 7. 08:43
 1/8 anonim ***** válasza:
87%
tipikus én esetem.tanács:cicin aludjon el melletted és ha felébred akkor szolgálja ki magát.nálunk így történt.félig én is felébredtem hogy a lányom kivette a cicim és szopizott de jobban jártam így mint ha egész éjjel séta-idegeskedés-sírás-rívás lett volna.így egy picit többet alhattam.
2008. nov. 7. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
és hogyan szokott le erröl???Meddíg szopizott éjjel??
2008. nov. 7. 09:00
 3/8 anonim ***** válasza:
23 hós koráig szopizott.közben jön a kistesó és már 3 hós voltam mire már nagyon fájt a szoptatás.eljátszottam hogy sírok és ő lassan de megértette.nehéz volt de kitartó munkával eltudtuk érni hogy ne szopizzon már!úgyis decemberben itt az utánpótlás és majd ő folytatja.egy hátránya maradt hogy köztünk alszik és a szopizást úgy pótolja hogy elalvás közben simogatja a kezünk.de erről is le fog szokni idővel.sok sikert
2008. nov. 7. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
azt elfelejtettem odaírni hogy éjjel volt hogy 3-szor is kiszolgálta magát.
2008. nov. 7. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
most olvasom hogy 9.5 hós.akkor azt tanácsolom ahogy mi tettük.cicin altasd,maradjon köztetek és ha felébred rögtön tedd a szájába a cicit.pár hónap és megtanulja kiszolgálni magát.
2008. nov. 7. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
szia! Ez nagyon nehéz lehet most nektek, de szerintem ne szolgálja ki magát éjszaka. Nekem a doktornő azt tanácsolta, hogy a vacsi ne cici legyen, hanem olyan amit üvegből, vagy kanálból eszik meg. Éjszaka, ha felébred, ne adjak neki cicit, hanem altassam vissza. Nekünk 3x kelt fel a lánykánk éjszaka, aztán elkezdtük, hogy az első ébredésnél nem kapott enni 2-3 napig, aztán a másodiknál sem kapott és így tovább. 2-3 hétig tartott. Most már egyáltalán nem kel fel. Este 9-től, reggel 9, 10 ig alszik. Nem tudom, hogy tudtam -e segíteni, hiszen minden baba más, de szerintem próbáld meg. A fogára próbáld ki a dentinox gél, és este lefekvés előtt a Viburcol kúpot. Nekünk segített.3 foga jön most egyszerre és nincs gond. Sok sikert :)
2008. nov. 7. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
59%
igaza van az utolsó hozzászólónak is de az én lányom az már csecsemőkorában kiköpte a cumit(sosem cumizott)és a cumisüveget is 1 éves korában fogadta el(de pohárból már ivott)tehát nálunk maradt a cici és bevált.nem volt más választásunk mert nagyon sokáig,sokszor felkelt és mindenkinek van egy tűréshatára.mi már zombik voltunk és jó volt ez a megoldás.de ahogy írod is minden baba más!
2008. nov. 7. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Èn szeretném leállítani az éjjeli szopiról....

nagyon nehéz,mert a cumitkiköpi,már hónapok óta nem kell neki.Csak úgy repül éjjel:)

Üvegbe készítek teát,de azt is löki.Csak ordít.....

ö sem üvegezik egye´bke´nt,poha´rból iszik mér re´góta.Ege´sz nap szilárdat eszik.A szopi csak altató neki már.

A kúp nem használ.már próbáltam.van homeo bogyónk is de az se jó.Szerencse´re már kinnt van 4 foga.

Köszönöm a válaszokat.

2008. nov. 7. 13:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!