Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 13 hónapos babátok miket...

13 hónapos babátok miket eszik már? Nálunk igy zajlik: reggeli: tápszer, ebéd amit fözök neki de még külön csinálok neki ebédet! Uzsira: joghurt, gyümi. Este 6körül eszik egy szendvicset vagy virsli. Vacsora: Tápszer!

Figyelt kérdés
Sokszor vagyok bajban azzal,hogy ebédre mit főzzek neki mert nemtudom hogy miket ehet már??
2010. jún. 28. 14:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Mindent ehet amit ti! Vasárnapi húslevesből hús répa burgonya zöldséggyökér, csirkemell lesütve burgonyapürével, bármilyen főzelék pl. Tök zöldbab zöldborsó, paradicsimos gombóc, spagetti hurka, rakott karfol ragu levesekből zöldség hús!
2010. jún. 28. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!


Nálunk reggeli tápszer, tízórai gyümölcs, ebéd általában, amit mi eszünk, délután nyammog valamit, kekszet, piskótát, almát, vacsi tápszer.


Amit a mi ebédünkből adtam már és adok is pl: Frankfurti leves, paradicsom leves, krumpli leves, zöldbab leves... mindenféle leves, aztán pl brassói, de nem sült, hanem főtt krumplival, bolognai spagetti, bármilyen pöri tésztával, sült húsok zöldséggel, zöldséges rizzsel, rakott brokkoli, karfiol, kelkáposzta, borsófőzelék, krumplifőzelék, zöldbab főzelék, spenót, sóska, paradicsomos hal, paradicsomos krumpli, padlizsán, cukkini, cékla.... szinte mindent! Csak kevesebb zsiradékot és fűszert használok.


Amit még nem evett: gomba, fejtett bab, káposzta (kelkáposztát már evett)... talán ennyi. Legalább is amiket eddig főztem neki.

2010. jún. 28. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!