Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik a legjobb popsi törlő?...

Melyik a legjobb popsi törlő? Természetesen majd a baba bőre dönt hogy melyik az ami neki jó de addig is szeretnék venni valamilyet. Melyik a legnedvesebb illetve nem szakad olyan könnyen?

Figyelt kérdés

2018. dec. 31. 11:50
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Rossmann extra sensitive.

Nekunk meg a lidls lupilu sensitiv is bevalt.

2018. dec. 31. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

sima no name

az auchaban veszem

eddig egyik gyereknél sem csalódtam benne

2018. dec. 31. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

3 gyerekkel probaltam mar kb mindent, de a legjobban a waterwipes valt be. Azota csak azt hasznaljuk, amiota kiprobaltuk.

Vannak meg jok, de ez (nekunk) sokkal jobb mindegyiknel.

2018. dec. 31. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
52%
Sudocrem (Sensitive - lila) a legjobb magasan és a Pampers Aqua Pure ez új fajta: parfüm és mindenmentes organikus pamut kendők, eddig csak a Müllerben láttam és nekünk bevált.
2018. dec. 31. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Nekünk a pampers sensitive vált be, de azt nyaraláskor használjuk vagy amikor nem vagyunk otthon. Otthon víz és mosható popsitorlo, annyira nem vagyok bevallalos, hogy ezt házon kívül is használjam, de már többször kacérkodtam a gondolattal
2018. dec. 31. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Waterwipes jött be a lagjobban
2018. dec. 31. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Sudocrem
2018. dec. 31. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

A legeslegjobb a waterwipes!

Vastag, nagy, nem szakad, nagyon vizes es mentes minden olyan anyagtol ami nem valo ilyenbe!:)

Csak ezt hasznaljuk!

2018. dec. 31. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Van már Magyarországon is Watervipes ? Én is azt használtam annak idején, újszülött kortól a pelenkás korszak végéig.
2019. jan. 1. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Van waterwipes. En speciel mullerben szoktam venni, de lattam mar tobb helyen is. Illetve a honlapjukrol is lehet rendelni.
2019. jan. 1. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!