Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik időszak volt eddig a...

Melyik időszak volt eddig a legjobb és melyik a legnehezebb amióta gyereketek lett?

Figyelt kérdés
2018. dec. 31. 19:26
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

A dackorszak kellős közepén vagyunk, de számomra nem ez a korszak a legnehezebb, ezt most nagyon élvezem. A hisztik ellenére egy csomó dolgot tudunk együtt csinálni. Sütünk, főzünk, csavargunk, elaz előző időszakhoz képest már tök jó játékokat játszunk.

Nekem a legnehezebb az első 3 hónap volt. Azt sem tudtam mit csinálok, közben hasfájós volt, még nem úgy működött, hogy megölelem és megnyugszik, hiszen még csak ismerkedtünk. Eleget alszik? Keveset eszik? Sokat eszik? Stb Rengeteg kérdés kavargott a fejemben és válaszok még nem igazán voltak, hiszen nem volt tapasztalatom.

2019. jan. 1. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

2 éves. Az első két hónap volt a legnehezebb. Nem sokat aludtam akkor, alig tudtam a világról és nagyon durván kimerültem a végére.

Összességében az első fél évben az volt a legnehezebb, hogy három órás periódusokban éljem az életet, éjjel-nappal. Börtönszerű volt, csak az vigasztalt, hogy tudtam, egyszer ennek is vége lesz. Aztán ahogy nyúltak a lányom alvás-ébrenlét ciklusai, úgy éreztem magamat fokozatosan felszabadulva.

A legkönnyebb időszak eddig most van. Tény, hogy nagyon akaratos, szóval azért most is vannak nehézségek, de emellett nagyon önálló is. Imádom látni, ahogy egyre jobban kinyílik, egyre többet mutat a személyiségéből.

2019. jan. 1. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
A 3 és fél évesem hisztijeitöl és dühkitöréseitöl teljesen kivagyok...viszont mikor jokedvü, olyankor annyira cuki és olyan jo társaság. Mindenre nyitott,bárhova el lehet vinni mert minden érdekli. Szoval ez a legjobb és legrosszabb idöszak is:D
2019. jan. 1. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Két lányom van 2,5 év korkülönbséggel. A legnehezebb időszak az volt amikor szinte folyton betegek voltak, ez kb 2 évig ment, aztán az orrmandulaműtét..

Azóta viszont folyamatosan tart a legszebb időszak. Illetve még talán még az első babával az első időszak.

2019. jan. 1. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!